Puka Keskkooli MUREKAST

Võtsime kasutusele MUREKASTI, kuhu saavad oma mure postitada kõik Puka Keskkooli õpilased ja ka õpetajad, koolitöötajad.

Vahel on mure  suur, kuid kuidagi ei leia endas jõudu sellest rääkida või abi otsida, siis on lihtsam kirjutada. Või tead äkki oma sõbra murest, mida ta ise ei julge rääkida. Ulata siis abikäsi sõbrale ja kirjuta tema eest. Igale murele on lahendus.

Murekasti avab kooli juhtkond igal reedel, kes annab vajadusel mureküsimuse lahendamiseks vastavale spetsialistile või tehakse seda  ühtses meeskonnas.  Alati ei peagi kõiki muresid kohe lahendama hakkama, vaid piisab ka sellest, kui saad mure hinge pealt ära rääkida või kirjutada.

Et Sa oma murele vastuse saaksid, peaksid kindlasti alla kirjutama oma õige nime. Kui  soovid, et Sinu nimi jääks anonüümseks muret lahendades, siis kirjutagi, et Sa ei soovi oma nime avaldada. Me arvestame sellega.

Murekast asub 2. korrusel õpetajate toa vastas.