Õppetöö
Meie kool
Projekt Erasmus+
Puka Kunstikool

Puka Keskkool tunnustab ja tänab oma tublisid õpilasi jaõpetajaid olümpiaadidel, konkurssidel ja võistlustel osalemise eest.

Maakondlikud põhikoolide koolinoorte meistrivõistlused jalgpallis

15. mail toimusid Puka staadionil maakondlikud põhikoolide koolinoorte meistrivõistlused jalgpallis. Meie võistkond koosseisus Hegert Härm, Jasper Petter, Rene Tomberg, Rasmus Prii, Karl Kurisoo, Kaur Kadaja, Erich-Daniel Kanarik ja Henry Kahro saavutasid 1. koha

Täname õpetajaid Ene Aigrot ja Kai Kadajat

Maakondlik vene keele olümpiaad

11. mail toimus Valga Põhikoolis maakondlik vene keele olümpiaad. Kokku osales 31 õpilast. Meie kooli tublide vene keele oskajate tulemused:

Maakondlik matemaatika olümpiaad

3. mail toimus Otepää Gümnaasiumis 2.-3. klasside maakondlik matemaatika olümpiaad. Meie kooli tublid osalejad olid:

Valgamaa koolide klassivõistkondade rahvastepalli võistlused

12. aprillil toimusid Keeni Põhikoolis Valgamaa koolide klassivõistkondade rahvastepalli võistlused. Kokku osales maakoolide arvestuses 15 klassivõistkonda ja meie kooli 4.-5. klassi võistkond koosseisus:

Hegert Härm, Jasper Petter, Marten Neemeste, Marko Liiv, Ramon Pedajas, Stenver Vahi, Ingebret Liigand, Kristjan Sarv

Saavutati III koht.

Täname õpetaja Ene Aigrot

6. - 9. klasside maakondlik inglise keele olümpiaad

10. aprillil toimus Valga Põhikoolis 6.- 9. klasside maakondlik inglise keele olümpiaad. Meie kooli õpilaste tulemused olid:

Otepää maakonna talvine tantsupidu

17. märtsil toimus Otepääl maakonna talvine tantsupidu „Ajast aega“, kus osales meie kooli võimlejate rühm koosseisus Elin Hainsalu, Eve-Liis Pikker, Elina Puiestee ja Keiri Rebane.

Suur tänu sulle väike võimleja ja täname õpetaja Kai Kadajat

Emakeele veebiviktoriin

14. märtsil toimus Valga Keskraamatukogu korraldatud emakeele veebiviktoriin. Meie koolist osales kolm võistkonda.

5. klassi võistkond koosseisus German Ponder, Kristjan Sarv, Stenver Vahi saavutasid  29 punktiga 8. koha

5. klassi võistkond kooseisus Ingebret Liigand, Sandra Lees, Kelly Tamm saavutasid 28,5 punktiga 9.-10. koha

6. klassi võistkond koosseisus Karl Kattel, Grete Luukanen, Katarina Oolo saavutasid 26 punktiga 12. koha

Täname õpetajaid Eva Koske ja Tiiu Venskit

Inglise keele võistlus "Spelling Bee"

13. märtsil toimus Pühajärve Põhikoolis inglise keele võistlus „Spelling Bee“.

Meie kooli tublid inglise keele tundjad on

Elin Hainsalu III koht

German Ponder IV koht

Täname õpetajaid Marju Sarapuud ja Aime Soonvaldi

Maaondlik 4.-6.klasside matemaatikaolümpiaad

9. märtsil toimus Otepää Gümnaasiumis maakondlik 4.-6. klasside matemaatikaolümpiaad. Meie kooli õpilaste saavutused:

Valgamaa koolinoorte murdmaasuusatamise meistrivõistlused

6. märtsil toimusid Tehvandi Suusastaadionil Valgamaa koolinoorte 2018.a. murdmaasuusatamise meistrivõistlused. Meie kooli õpilased saavutasid vabatehnikas omas vanuserühmas järgmised tulemused:

2 km sõidus Stenver Vahi  I koht

3 km sõidus Steve Vahi    II koht

Täname õpetaja Ene Aigrot korraldamise eest

Valga maakondlik matemaatikaolümpiaad

7. veebruaril toimus Valgas maakondlik matemaatikaolümpiaad. Meie kooli õpilased võistlesid kahes vanuserühmas.

7. klasside arvestuses saavutas Kalev Markus Koort 5.-7. koha ja Siiri Pikker 8. koha.

9. klasside arvestuses saavutas Kadi Prii 20. koha.

Täname õpetaja Ester Muni

Matemaatikavõistlus NUPUTA maakondlik voor

1.veebruaril toimus Tsirguliina Keskkoolis matemaatikavõistluse NUPUTA Valgamaa voor. Meie kooli õpilased võistlesid kahes vanuserühmas.

7. klasside arvestuses saavutas võistkond koosseisus Siiri Pikker, Kalev Markus Koort ja Romi Teorein  6.-7. koha.

5.-6. klasside arvestuses saavutas võistkond koosseisus Gert Sarv, Karl Kattel, Stenver Vahi ja Kristjan Sarv 10. koha.

Võistkond koosseisus Ingebret Liigand, German Ponder, Grete Luukanen ja Geteri Objartel 11.-12. koha.

Täname õpetajaid Ester Muni, Jane Everstit ja Kadri Veiderit

Maakondlik emakeeleolümpiaad

26. jaanuaril toimus Valgas maakondlik emakeeleolümpiaad. 9.-10. klasside kategoorias osales 24 õpilast, kelle hulgas saavutas Kadi Prii II-III koha.

Täname õpetaja Tiiu Venskit

Valgamaa koolinoorte meistrivõistlused saalijalgpallis

17. jaanuaril toimusid Valgas maakonna koolinoorte meistrivõistlused saalijalgpallis. 6.-9. klasside võistkondade hulgas saavutas meie poiste võistkond koosseisus Erich Daniel Kanarik, Kaur Kadaja, Henry Kahro, Hegert Härm, Rasmus Prii ja Karl Kattel  IV koha

Valgamaa koolinoorte meistrivõistlused sisekergejõustikus

12. detsembril toimusid Valga Spordihallis Valgamaa koolinoorte 2017. a. meistrivõistlused sisekergejõustikus. Meie koolist osalesid: