Tunnustame

 

Üldinfo 
Uudised 
Dokumendid 
Õpetajad 
Õpilased 
Tunnustame 
Vilistlased 
Õppetöö 
Meie kool 
Projekt Erasmus+ 
Puka Kunstikool 

Puka Keskkool tunnustab ja tänab oma tublisid õpilasi jaõpetajaid olümpiaadidel, konkurssidel ja võistlustel osalemise eest.

2018/19 õa

Kolme maakonna matemaatikavõistlus "Nutikad matemaatikud"

18. aprillil toimus taas kolme maakonna – Tartu, Valga ja Viljandi – matemaatikavõistlus „Nutikad matemaatikud“, seekord koguneti Abja-Paluoja Gümnaasiumis.

Meie kooli esindas Elin Hainsalu, kes saavutas 5. klasside arvestuses tubli 8. koha.

 

Täname õpetaja Ester Muni

 

Maakondlikud 1.-5. klasside jalgpallivõistlused

16. aprillil toimusid Valgas maakondlikud 1.-5. klasside jalgpallivõistlused. Meie kooli võistkond koosseisus Hegert Härm, Jasper Petter, Marten Neemeste, Kenert Nõmme, Romet Possul, Rauno Prii, Rainer Prii ja Elin Hainsalu

sai I koha.

 

Täname õpilasi ja õpetaja Ene Aigrot

 

Internetipõhine matemaatika peastarvutamise võistlus Math99

15. märtsil toimus Internetipõhine matemaatika peastarvutamise võistlus Math99. Meie kooli 6. ja 7. klassil läks sellel võistlusel väga hästi. 

6. klass sai kuuendate klasside arvestuses 6. koha 74 võistkonna seas. 

 

7. klass sai samuti 6. koha 45 seitsmendate klasside võistkonna seas. 

Oma mängudes võitsid meie õpilased kõiki vastaseid ja parima mängija tulemuse tegid 6. klassis Kristjan Sarv ja 7. klassis Gert Sarv. 

 

Täname õpetaja Kadri Veiderit

 

Piirkondlik 4.-6. klasside matemaatikaolümpiaad

8. märtsil toimus Otepää Gümnaasiumis piirkondlik 4.-6. klasside matemaatikaolümpiaad. Meie kooli esindasid:

4. klasside arvestuses

Tõnis Sprenk  8.-9. koht

 

5. klasside arvestuses
Elin Hainsalu   I koht

 

Osalesid veel Rasmus Mõtsar ja Jasper Petter

 

Täname õpetaja Ester Muni

 

Maakondlik inglise keele häälimisvõistlus „Spelling Bee“

7. märtsil toimus meie koolis maakondlik inglise keele häälimisvõistlus „Spelling Bee“.

4. klasside arvestuses saavutas

Tõnis Sprenk     III koha

5. klasside arvestuses saavutas

Elin Hainsalu      I koha

 

Suur tänu õpetajatele Aime Soonvaldile ja Marju Sarapuule õpilaste juhendamise ning kogu võistluse korraldamise ja külaliste võõrustamise eest.

 

Valgamaa murdmaasuusatamise meistrivõistlused

6. märtsil toimusid Valgamaa koolinoorte murdmaasuusatamise meistrivõistlused Tehvandil. Meie kooli esindasid.

P“C“ 2 km I liigas

Stenver Vahi  I koht

P“A“ 3 km I liigas

Steve Vahi I koht

 

Täname õpilasi ja treenereid

Valgamaa koolinoorte meistrivõistlused sisekergejõustikus

21. veebruaril toimusid Valga Spordihallis Valgamaa koolinoorte meistrivõistlused sisekergejõustikus.

Meie kooli õpilased saavutasid häid tulemusi:

Tüdrukud U14:

60 m jooks   Elin Hainsalu 4. koht

                   Eve-Liis Pikker 19. koht

200 m jooks Elin Hainsalu 8. koht

                   Eve-Liis Pikker 16. koht

kaugushüpe  Elin Hainsalu  2. koht

                    Eve-Liis Pikker 19. koht

 

Tüdrukud U12:

60 m jooks    Sigrit Kattel 4. koht

                    Elisabet Härm 17. koht

150 m jooks  Sigrit Kattel 8. koht

                    Elisabet Härm 12. koht

kaugushüpe   Elisabet Härm 5. koht

                     Sigrit Kattel 15. koht

 

Täname õpilasi ja treener Heikki Kadajat

Maakondlikud põhikooli poiste korvpallivõistlused

11. veebruaril toimusid meie koolis maakondlikud põhikooli poiste korvpallivõistlused.

Meie kooli võistkond koosseisus Rasmus Prii, Jaako Possul, Rasmus Linde, Kalev Markus Koort, Rene Tomberg, Karl Kattel, Rainet Tamm saavutasin tubli

III koha.

 

Täname õpetajaid Ene Aigrot ja Kai Kadajat, kes olid abiks ka võistluste korraldamisel

 

Maakondlik matemaatikaolümpiaad

6. veebruaril toimus Valgas maakondlik matemaatikaolümpiaad. Meie kooli esindasid:

Kalev Markus Koort 8.-9. koht

Siiri Pikker 11.-12. koht

 

Täname õpilasi osavõtu eest ja õpetaja Ester Muni

 

Matemaatikavõistlus NUPUTA

1.veebruaril toimus Valga Põhikoolis matemaatikavõistlus NUPUTA.

Meie kooli esindasid 5. ja 6. klassi ühendvõistkond koosseisus Elin Hainsalu, Jasper Petter, Stenver Vahi, German Ponder ja saavutas 11. koha.

7. klassi võistkond koosseisus Geteri Objärtel, Karl Kattel, Gert Sarv said kokkuvõttes 8. kohale.

 

Täname õpilasi osavõtu eest ja õpetajad Ester Muni ning Kadri Veiderit

 

Maakondlik emakeeleolümpiaad

31. jaanuaril toimus Valgas maakondlik emakeeleolümpiaad.

Meie kooli esindasid Rasmus Linde, kes jäi 22. kohale ja

Geteri Objärtel, kes jäi 24. kohale.

 

Täname õpilasi osavõtu eest ja õpetaja Tiiu Venskit

Internetipõhine peast arvutamise võistlus

30. jaanuaril toimus internetipõhine peast arvutamise võistlus, kus osalesid 6. ja 7. klassi viieliikmelised võistkonnad.

6. klass sai 14. koha (osales 119 kuuendat klassi)

7.klass sai 22. koha (osales 89 seitsmendat klassi)

 

Täname õpetaja Kadri Veiderit

 

Valgamaa-Valmiera noorte lahtisedavavõistlused sisekergejõustikus

11. jaanuaril toimusid Valgamaa-Valmiera noorte lahtised avavõistlused sisekergejõustikus.

Meie kooli esindas Kaspar Laikask väga heade tulemustega:

Poisid U20

60 m jooks II koht

60 m tõkkejook  III koht

kaugushüpe II koht

 

Täname treener Heikki Kadajat

 

Valgamaa koolinoorte meistrivõistlused sisekergejõustikus

Detsembris 2018 toimusid Valgamaa koolinoorte meistrivõistlused sisekergejõustikus. Meie kooli õpilased saavutasid häid tulemusi:

Poisid U16:

kaugushüpe Karl Kattel 7. koht

                   Rasmus Prii 11. koht

kuulitõuge Kalev Markus Koort 10. koht

 

Poisid U20 osales Kaspar Laikask:

60 m jooks II koht

300 m jooks II koht

kaugushüpe II koht

60 m tõkkejooks I koht

 

Täname õpilasi ja treener Heikki Kadajat

Maakondlik jõululuuletuste lugemise konkurss

Valga Keskraamatukogu kuulutas välja maakondliku Jõululuuletuste lugemise konkursi neljapäeval, 6.detsembril 2018. Võisteldi kahes voorus. Puka Keskkooli 3. klassi õpilane Sigrid Kattel saavutas 3.-4. kl. vanuseastmes II koha.

Juhendaja õpetaja Riina Lõhmus

Tartu tähetorni astrofotograafia konkursil osalemine

12. klassi õpilane Kaspar Laikask osales Tartu tähetorni poolt korraldatud astrofotograafia konkursil ja sai tunnustatud 28.septembri teadlaste öö festivalil oma fotoga Saturnist meie päikesesüsteemi  valdkonnas.

 

  Tunnustamine 2017/18 õa

  Tunnustamine 2016/17 õa