Tunnustame

Meie kool
Projekt Erasmus+
Puka Kunstikool

Puka Keskkool tunnustab ja tänab oma tublisid õpilasi jaõpetajaid olümpiaadidel, konkurssidel ja võistlustel osalemise eest.

Valga maakondlik matemaatikaolümpiaad

7. veebruaril toimus Valgas maakondlik matemaatikaolümpiaad. Meie kooli õpilased võistlesid kahes vanuserühmas.

7. klasside arvestuses saavutas Kalev Markus Koort 5.-7. koha ja Siiri Pikker 8. koha.

9. klasside arvestuses saavutas Kadi Prii 20. koha.

Täname õpetaja Ester Muni

Matemaatikavõistlus NUPUTA maakondlik voor

1.veebruaril toimus Tsirguliina Keskkoolis matemaatikavõistluse NUPUTA Valgamaa voor. Meie kooli õpilased võistlesid kahes vanuserühmas.

7. klasside arvestuses saavutas võistkond koosseisus Siiri Pikker, Kalev Markus Koort ja Romi Teorein  6.-7. koha.

5.-6. klasside arvestuses saavutas võistkond koosseisus Gert Sarv, Karl Kattel, Stenver Vahi ja Kristjan Sarv 10. koha.

Võistkond koosseisus Ingebret Liigand, German Ponder, Grete Luukanen ja Geteri Objartel 11.-12. koha.

Täname õpetajaid Ester Muni, Jane Everstit ja Kadri Veiderit

Maakondlik emakeeleolümpiaad

26. jaanuaril toimus Valgas maakondlik emakeeleolümpiaad. 9.-10. klasside kategoorias osales 24 õpilast, kelle hulgas saavutas Kadi Prii II-III koha.

Täname õpetaja Tiiu Venskit

Valgamaa koolinoorte meistrivõistlused saalijalgpallis

17. jaanuaril toimusid Valgas maakonna koolinoorte meistrivõistlused saalijalgpallis. 6.-9. klasside võistkondade hulgas saavutas meie poiste võistkond koosseisus Erich Daniel Kanarik, Kaur Kadaja, Henry Kahro, Hegert Härm, Rasmus Prii ja Karl Kattel  IV koha

Täname õpetaja Ene Aigrot

Valgamaa koolinoorte meistrivõistlused sisekergejõustikus

12. detsembril toimusid Valga Spordihallis Valgamaa koolinoorte 2017. a. meistrivõistlused sisekergejõustikus. Meie koolist osalesid:

2001.-2002. a. sündinud poiste hulgas

Kaur Kadaja      60 m jooksus 7. koht

kaugushüppes III koht

1999.-2000. a ja varem sündinud poiste hulgas

Kaspar Laikask 60 m jooksus I koht

300 m jooksus 4. koht

kaugushüppes 4. koht

Täname treener Heikki Kadajat

Elektrooniline kodanikupäeva viktoriin

27. novembril toimus Valga Keskraamatukogu eestvedamisel elektrooniline kodanikupäeva viktoriin, millest võttis osa 76 õpilast 13 maakonna koolist.

Meie kooli 8.-9. klasside võistkond koosseisus Kadi Prii, Andero Häelme, Erich-Daniel Kanarik ja Henry Kahro saavutasid 10. koha.

Täname õpetaja Tanel Kiislarit

Valgamaa koolinoorte karikavõistlused murdmaajooksus

28. septembril toimusid Tõrva Gümnaasiumi pargis Valgamaa koolinoorte karikavõistlused murdmaajooksus. Meie koolist saavutas 2000 m jooksus 2002.-2003. aastal sündinud poiste hulgas

Steve Vahi  II koha