Üldinfo

 

Üldinfo 
Uudised 
Dokumendid 
Õpetajad 
Õpilased 
Tunnustame 
Vilistlased 
Õppetöö 
Meie kool 
Projekt Erasmus+ 
Puka Kunstikool 

 

 

 

Aadress

Haldusjärelvalvet

teostav asutus

Kaart

Kooli 3, Puka

67217 Valgamaa

Puka valla kodulehekülg

www.puka.ee

Valga Maavalitsus

Kesk 12, 68203 Valga

e-post: info@valga.maavalitsus.ee

infotelefon: +372 766 6111

Vaata lähemalt

Kontakt

 

Ametinimetus

Nimi

E-post

Telefon

Direktori kt

Margot Keres

margot.keres@puka.edu.ee

76 719 60

Arendus- ja huvijuht

Liidia Saarmann

liidia@puka.edu.ee

 63

Raamatukoguhoidja

Raina Koort

raina.koort@gmail.com

61

Puka valla haridusasutuste majandusjuhataja

Sirje Ilja

sirje.ilja@puka.ee

 62

Sotsiaalpedagoog

E - R 11.00- 14.00

Kristel Laurits

kristel.laurits@puka.ee

53 419 003

Infojuht

Eve Mäeorg

evemaeorg@gmail.com

 61

Õpetajate tuba

 

 

64

Kunstikool

Esti Kittus

esti17@gmail.com

66

E-post

kool@puka.edu.ee

 

 

Kodulehekülg

http://puka.edu.ee

 

 

Fax (vallamajas)

 

 

76 61 241

 

Kooli teenindav personal  (nimi, amet)

Harri Irv

remonditööline

Ene Orastu

riidehoidja

Maire Saar

kokk

Anne Maschorova

koristaja

Ivi Tammemägi

koristaja

Ly Vutt

koristaja

Sirje Paul

koristaja

Uno Solom

välikoristaja

 

Kooli hoolekogu

Teiri Teder

   

Piret Vahi

   

Urmo Laikask

   

Reelika Hunt

   

Karel Kuus

   

Ester Muni

   

Harri Irv

   

Ana Vink

   

Esta Hainsalu

   

 

Kunstikooli hoolekogu

Raina Koort

 

Piret Vahi

 

Teiri Teder

 

Siret Tamm

 

Dagmar Miil