Uudised

Uudiste arhiiv

 

 

Menüü 18.-22.02

Üldinfo 
Uudised 
Dokumendid 
Õpetajad 
Õpilased 
Tunnustame 
Vilistlased 
Õppetöö 
Meie kool 
Projekt Erasmus+ 
Puka Kunstikool 

Valgamaa haridusmess "Vali nutikalt"

7. märtsil toimub Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses haridusmess kell 10.00 - 14.30. Sellel aastal on noortel väga hea võimalus messi päeval

1. Külastada Valgamaa Kutseõppekeskuse (transport on organiseeritud) avatud uste päeva tegevusi. Kooli külastus toimub kahes jaos – a’ 1,5 tundi.

2. Osa saada kultuurikeskuse teatrisaalis toimuvast Nupp Nokib lõppvõistlusest. Noored ja ettevõtlikud saavad messil oma tooteid müüa ning enda tegevust tutvustada lõppvõistlusel.

Messil tutvustavad oma koole, organisatsioone ja tegevusi erinevad gümnaasiumid, kõrgkoolid, ametikoolid ja noortele suunatud organisatsioonid, mini- ja õpilasfirmad jt

Päev on kõigile huvilistele TASUTA.

Jooksev info messi kohta on leitav FB ürituse lehel Vali nutikalt.

image001.jpg

 

Tartu maratoni teeninduspunktis

17. veebruaril töötasid Puka Kooli õpilased tublide vabatahtlikena Tartu Maratoni Peebu teeninduspunktis. Seda on tehtud juba aastaid.

 

DSC_0871.jpg

"Ringvaate" reporter Jüri Muttika Peebu teeninduspunktis

Vaata pildigaleriid

Sõbrapäev Puka koolis

13. ja 14.veebruaril toimusid Puka koolis toredad sõbrapäeva üritused. Üheskoos meisterdati sõbrakaarte, mis leidsid endale koha sõbra postkastides. Postkasti tegi iga klass ise.

Sõbrapäeva hommik algas sõbra leidmise mänguga, kus kõik said endale südame, mille peal oli number. Numbri järgi tuli koolimaja pealt üles leida sõber ja siis minna koos üllatuse järele. Punuti ka sõbrapaelasid. Eriti tore oli lumest sõbrakujude tegemine kooliõues. Kui kujud said valmis, tantsiti isegi jenkat!

Aitäh tublidele organiseerijatele!

Kunstikonkurss kooliõpilastele "Sõbrad minu elus"

Tartu Kunstimuuseum kutsub kõiki kooliõpilasi osalema kunstikonkursil „Sõbrad minu elus“, kuhu saab esitada töid, mis jutustavad lugusid sõpradest ja sõprusest.

Viimane postitamise või kohaletoomise kuupäev on 10. veebruar 2019.

Täpsem info https://tartmus.ee/hariduskeskus/sobrad-minu-elus-kunstikonkurss-kooliopilastele/

Puka kool alustab eelkooliga

17. jaanuaril 2019  alustab tööd kooliks ettevalmistav klass.

Tunnid toimuvad neljapäeviti kella 13.00-14.30 (4. klassi ruumis)

Oodatud on kõik, kes soovivad septembris tulla õppima Puka Kooli.

Õpilastel palume kaasa võtta:

- vahetusjalanõud

- pinal koos kirjatarvetega (harilik pliiats, teritaja, kustutuskumm, värvipliiatsid,  

  liimipulk, käärid)

- 1 ruuduline ja 1 jooneline (16 joont) vihik

- õhuke joonistusplokk (suurus A4)

- kilekaaned või mapp töölehtede jaoks

 

Kohtumiseni!

Õpetaja Kristiine Karu

Elin Hainsalu luuletus Lastejaama lemmikuks

Elin Hainsalu saatis enda koostatud jõululuuletuse " Kummaline jõuluvana" Eesti Rahvusringhäälingu luulevõistlusele. Luuletus valiti Lastejaama lemmikuks.

IMG_20190108_0001.jpg

Valga  Muuseumis vanaaja jõule tutvustavas muuseumitunnis

5. ja 6.klassi õpilased koos klassijuhatajatega osalesid Valga Muuseumis vanaaja jõule tutvustavas muuseumitunnis.

DSC_0877 (1).jpg

Puka Keskkooli jõulupidu

Kooli jõulupidu toimus Puka Kultuurimajas 20. detsembril. Jõuluvana saabus juba peo alguses ja teadustas laste etteasteid. Pidu oli lõbus, jõuluvanaga sai teha pilti ja selfisid.

Esinesid kõik Puka Keskkooli õpilased. Oli palju ilusaid laule, luuletusi, flöödi- ja klaveripalasid, rahva- ja showtantsu. 5. klass esitas näidendi "Kättemaksukontor: Jõulueri". 2., 3. ja 4. klassi õpilaste näiteringil oli muusikaline näidend "Kukk jõuluvanaks".

Aitäh õpilasi juhendanud õpetajatele!

4. klassi jõuluaskeldused

Enne jõule jõudsime veel põnevaid asju teha. 17. detsembril käisime terve klassiga uues ja väga ilusas Puka Kogukonnaköögis. Üheskoos rullisime, lõikasime välja, küpsetasime ja kaunistasime piparkooke. Lustimist jagus kõigile. 18. detsembril seadsime sammud Pritsumehe Maridesse, et üheskoos valada klaasi küünlaid ja neid kaunistada. Õpituba oli väga põnev. Iga laps sai enda valmistatud ja kaunistatud küünla endale. Meie juhendaja Anne oli üllatunud kui nägi, et meie lapsed on nii kannatlikud ja viisakad.

Jane Everst, 4. klassi klassijuhataja

Tartu Ülikooli loodusmuuseumis ja Tagurpidi Majas

11. detsembril külastasid Puka keskkooli 3. ja 4. klassi lapsed koos klassijuhatajate ja õp Markoga Tartu Ülikooli loodusmuuseumi ja Tagurpidi Maja. Loodusmuuseumis veetsime ühe lõbusa ja õpetliku ennelõuna koos hülgepojaga. Saime teada, kes on hülgepoeg Vigri sõbrad, mis on ta lõunasöök ja kui kaua ta suudab vee all hinge kinni hoida ning veel huvitavaid fakte.

Jane Everst, 4. klassi klassijuhataja

 

Advendikontsert Puka kultuurimajas

Advendikontsert toimus 2. detsembril Puka kultuurimajas. Kontserdil osalesid Puka kooli tublid tantsu- ja laululapsed.

advendikontsert.jpg

Puka Keskkool ootab oma sõbralikku perre

  • Klassiõpetajat (lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamine)

Edukas kandidaat soovib töötada väikeses arenevas maakoolis, omab nõutavat kvalifikatsiooni, on rõõmsameelne ja teotahteline.

Tööle saab asuda 02. jaanuaril 2019.

Sooviavaldus ja kvalifikatsiooni tõendavad dokumendid saata 30.novembriks e-postiga kool@puka.edu.ee või aadressile Kooli 3, Puka 67217,   Otepää vald Valgamaa.

Lastevanemate koosolek

Kolmapäeval, 07.11.2018 algusega kell 17.30 toimub Puka Keskkooli lastevanemate koosolek. Oodatud on ka kooli toetavate organisatsioonide esindajad.

Päevakord:

Otepää valla arengukava tutvustus (palume eelnevalt tutvuda Otepää valla arengukavaga internetis aadressil www.otepaa.ee). Arengukava tutvustab selle koostaja Herko Sunts ning küsimustele vastavad vallavanem Kaido Tamberg ja volikogu esimees Jaanus Barkala.

Puka kooli 250. aastapäev

Kooli aastapäeva fotosid saab tellida http://www.pildikompanii.ee/et/tellimine ligipääsukood:PKK-821525

Puka kooli aastapäeva tähistamine toimus 20. oktoobril. Puka koolil on väga pikk ja huvitav ajalugu. Sellest saab lugeda aastapäeva puhul väljaantud mälestusteraamatust-almanahhist. Paljude praeguste õpilaste vanemad ja vanavanemad on käinud Puka koolis. Pidulikul aktusel kandsid kooli lippu  kolme põlvkonna esindajad.

Puka kalmistul mälestati meie seast lahkunud Puka kooliga seotud inimesi. Aktusel esinesid koos kooli taidlejatega ka vilistlased. Tänati ja tunnustati kauaaegseid õpetajaid, koolitöötajaid ja toetajaid. Aktuse lõppedes tehti ühisfoto.

Kõigile armas koolimaja oli sagimist täis hiliste õhtutundideni. Avatud oli muuseumituba, kohvik ja meelelahutuse eest kandis hoolt Evald Raidma ansambel. Keskööl läksid kõik õue vaatama ilutulestikku.

Kooli aastapäeva aktus õpilastele

19. oktoobril oli aastapäeva pidulik aktus õpilastele. Peale isetegevuslikku osa jagati aastapäeva meeneid ja tänati aastapäeva ettevalmistajaid.

Vaata pildigaleriid

IMG_7264.jpg

Otepää valla arengukava

Otepää valla arengukava avalik väljapanek.

11.10.-25.10.2018 toimub Otepää valla arengukava avalik väljapanek. Arengukavaga saab tutvuda Otepää Vallavalitsuses ja Otepää valla veebilehel www.otepaa.ee Hariduse osa asub lk. 16-18.

22.10.2018 kell 17.00 on Otepää valla arengukava avalik arutelu Otepää Kultuurikeskuses. Tutvustatakse arengukava projekti. Kõik huvilised on oodatud! 

Ettepanekuid arengukavale oodatakse kuni 26.10.2018 e-posti aadressile vald@otepaa.ee

Õpetajate päev

5. oktoobrilbril oli õpetajate päeva aktus. Peale etteasteid jagati õpetajatele tunnustust. Kõik õpetajad said lilleõie ja õpetaja Liidia Saarmann sai Puka kooli aastaõpetaja tiitli.

Aktuse lõppedes ootas kooliperet ees lõunasöök ning seejärel andsid viimased tunnid vanemad õpilased.

Vaata pildigaleriid

IMG_7190.jpg

 

Mihklilaat

28. septembril peeti Puka koolis traditsioonilist mihklilaata. Laadal oli palju kaupa, ostmist-müümist jagus terveks päevaks. Müüdi küpsetisi, õnneloose ja isetehtud mänguasju.

Laada lõpus toimus tordioksjon, kus müüdi 12. klassi valmistatud küpsisetort.

mihklilaat.jpg

 

Tartu rattamaratoni teeniduspunktis

16. septembril toimus 21. Tartu Rattamaraton.

maraton.jpg
DSC_0741.jpg

Puka teeniduspunktis olid vabatahtlikena abis Puka Keskkooli õpilased. Suur tänu üritusel osalenud õpilastele ja õpetajatele!

Otepää valla perepäev

8. septembril kell 11.00-15.00 Otepää kultuurimajas.

perepaev.jpg

Kooliaasta avaaktus 1. septembril 2018

Puka Keskkoolis alustas oma esimest kooliteed 11 õpilast, kelle  klassijuhatajaks on Eva Kosk. Aktusele tulid nad abiturientide käekõrval, kes jäävad Puka Keskkooli viimaseks 12. klassiks. Kõlas Puka kooli laul ja tervitussõnad lausus Otepää vallavanem Kaido Tamberg. Peale aabitsate kättesaamist kirjutati alla koolirahu lepingule ja süüdati koolirahu küünal. Ühised pildid tehti kooli õues kivi juures.

Vaata pildigaleriid

IMG_7084.jpg

1. klass koos klassijuhataja Eva Kosega

Kooliaasta avaaktus

 

Kooliaasta avaaktus on 1. septembril kell 9.00

1. septembril sõidab bussiliin graafiku järgi.

Tagasi läheb buss kell 11.00

 

Info liini nr 25 kohta

Uudiste arhiiv