Uudiste arhiiv

Puka Keskkooli jõulupidu

Kooli jõulupidu toimub Puka Kultuurimajas 20. detsembril algusega kell 12.00

Advendikontsert Puka kultuurimajas

Advendikontsert toimus 2. detsembril Puka kultuurimajas. Kontserdil osalesid Puka kooli tublid tantsu- ja laululapsed.

advendikontsert.jpg

Puka Keskkool ootab oma sõbralikku perre

• Klassiõpetajat (lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamine)

Edukas kandidaat soovib töötada väikeses arenevas maakoolis, omab nõutavat kvalifikatsiooni, on rõõmsameelne ja teotahteline.

Tööle saab asuda 02. jaanuaril 2019.

Sooviavaldus ja kvalifikatsiooni tõendavad dokumendid saata 30.novembriks e-postiga kool@puka.edu.ee või aadressile Kooli 3, Puka 67217,   Otepää vald Valgamaa.

Lastevanemate koosolek

Kolmapäeval, 07.11.2018 algusega kell 17.30 toimub Puka Keskkooli lastevanemate koosolek. Oodatud on ka kooli toetavate organisatsioonide esindajad.

Päevakord:

Otepää valla arengukava tutvustus (palume eelnevalt tutvuda Otepää valla arengukavaga internetis aadressil www.otepaa.ee). Arengukava tutvustab selle koostaja Herko Sunts ning küsimustele vastavad vallavanem Kaido Tamberg ja volikogu esimees Jaanus Barkala.

Puka kooli 250. aastapäev

Kooli aastapäeva fotosid saab tellida http://www.pildikompanii.ee/et/tellimine ligipääsukood:PKK-821525

Puka kooli aastapäeva tähistamine toimus 20. oktoobril. Puka koolil on väga pikk ja huvitav ajalugu. Sellest saab lugeda aastapäeva puhul väljaantud mälestusteraamatust-almanahhist. Paljude praeguste õpilaste vanemad ja vanavanemad on käinud Puka koolis. Pidulikul aktusel kandsid kooli lippu  kolme põlvkonna esindajad.

Puka kalmistul mälestati meie seast lahkunud Puka kooliga seotud inimesi. Aktusel esinesid koos kooli taidlejatega ka vilistlased. Tänati ja tunnustati kauaaegseid õpetajaid, koolitöötajaid ja toetajaid. Aktuse lõppedes tehti ühisfoto.

Kõigile armas koolimaja oli sagimist täis hiliste õhtutundideni. Avatud oli muuseumituba, kohvik ja meelelahutuse eest kandis hoolt Evald Raidma ansambel. Keskööl läksid kõik õue vaatama ilutulestikku.

Kooli aastapäeva aktus õpilastele

19. oktoobril oli aastapäeva pidulik aktus õpilastele. Peale isetegevuslikku osa jagati aastapäeva meeneid ja tänati aastapäeva ettevalmistajaid.

Otepää valla arengukava

Otepää valla arengukava avalik väljapanek.

11.10.-25.10.2018 toimub Otepää valla arengukava avalik väljapanek. Arengukavaga saab tutvuda Otepää Vallavalitsuses ja Otepää valla veebilehel www.otepaa.ee Hariduse osa asub lk. 16-18.

22.10.2018 kell 17.00 on Otepää valla arengukava avalik arutelu Otepää Kultuurikeskuses. Tutvustatakse arengukava projekti. Kõik huvilised on oodatud!

Ettepanekuid arengukavale oodatakse kuni 26.10.2018 e-posti aadressile vald@otepaa.ee

Õpetajate päev

5. oktoobrilbril oli õpetajate päeva aktus. Peale etteasteid jagati õpetajatele tunnustust. Kõik õpetajad said lilleõie ja õpetaja Liidia Saarmann sai Puka kooli aastaõpetaja tiitli.

Aktuse lõppedes ootas kooliperet ees lõunasöök ning seejärel andsid viimased tunnid vanemad õpilased.

Mihklilaat

28. septembril peeti Puka koolis traditsioonilist mihklilaata. Laadal oli palju kaupa, ostmist-müümist jagus terveks päevaks. Müüdi küpsetisi, õnneloose ja isetehtud mänguasju.

mihklilaat.jpg

Tartu rattamaratoni teeniduspunktis

16. septembril toimus 21. Tartu Rattamaraton.

maraton.jpg
DSC_0741.jpg

Puka teeniduspunktis olid vabatahtlikena abis Puka Keskkooli õpilased. Suur tänu üritusel osalenud õpilastele ja õpetajatele!

Otepää valla perepäev

8. septembril kell 11.00-15.00 Otepää kultuurimajas.

perepaev.jpg

Kooliaasta avaaktus 1. septembril 2018

Puka Keskkoolis alustas oma esimest kooliteed 11 õpilast, kelle  klassijuhatajaks on Eva Kosk. Aktusele tulid nad abiturientide käekõrval, kes jäävad Puka Keskkooli viimaseks 12. klassiks. Kõlas Puka kooli laul ja tervitussõnad lausus Otepää vallavanem Kaido Tamberg. Peale aabitsate kättesaamist kirjutati alla koolirahu lepingule ja süüdati koolirahu küünal. Ühised pildid tehti kooli õues kivi juures.

1. klass koos klassijuhataja Eva Kosega

Kooliaasta avaaktus

Kooliaasta avaaktus on 1. septembril kell 9.00

1. septembril sõidab bussiliin graafiku järgi.

Tagasi läheb buss kell 11.00

Info liini nr 25 kohta