Uudised

Uudiste arhiiv

 

 

Üldinfo 
Uudised 
Dokumendid 
Õpetajad 
Õpilased 
Tunnustame 
Vilistlased 
Õppetöö 
Meie kool 
Projekt Erasmus+ 
Puka Kunstikool 

Esimese koolipäeva aktus

 

Esimese koolipäeva aktus toimub

2. septembril kell 9.00.

Vastuvõtuinfo

1. klassi vastuvõtuks saab avaldusi ja dokumente esitada 27. maist kuni 21. juunini kell 9-14 kooli arendusjuhi juures koolimaja II korrusel.

2019/2020. õppeaastal on vabu kohti ka 2.-9. klassis, vastuvõtuavaldusi ja dokumente saab esitada kuni 21. juunini ning 21.-30. augustil kell 9-14 koolimaja II korrusel.

Fotokonkurss  "Imeline Valgamaa"

Koostöös Valga Keskraamatukogu ja Valga Avatud Noortekeskusega korraldab Valga Muuseum fotokonkursi noortele vanuses 13-26.

Konkurss toimub kolmes kategoorias: Valgamaa loodus, Valgamaa linnad ja Inimtegevus looduses. Fotosid ootame koos lühikese loomingulise tekstiga (luuletus, lugu, haiku vms). Üks autor võib konkursile esitada max 6 fotot

Tähtaeg on 15.oktoober. 

Projekti koduleht:

http://valgamuuseum.ee/projektid/fotokonkurss/

konkurss.jpg

Puka Kooli mudilaskoor "Päikesekiir" laulupidudel

Meie kooli mudilaskoor „Päikesekiir“ on saanud oma laulurõõmu ja lustilist meelt hästi rakendada, õppides terve aasta juubelilaulupeo „Minu arm“  laule  ning osaledes selllel  ja  ka Valgamaa laulupeol.

Hei, hei, hei siin, "Päikesekiir"

meil on väga lahe olla siin!

Päikesekiiri kõikjale on vaja,

et ei liialt vihma taevast sajaks...

"Päikesekiir" teeb rõõmsaks kõigi näod,

nii et laulma kukuvad kõik käod!

 

Koori tunnuslaulu sõnad Elisabeth Härm

Lõpuaktused Puka Keskkoolis

Lõpuaktused toimusid 21. juunil Puka Rahvamajas.

Lõpetas 9. klass ja 12. klass.

IMG_9321.jpg

9. klass koos klassijuhataja Tiiu Venskiga

IMG_9317.jpg

12. klass koos klassijuhataja Ester Muniga

12. klass jääb Puka Keskkooli viimaseks 43. lennuks.

Vaata pildigaleriid

Puka Keskkooli edukate õpilaste ja juhendajate tunnustamine

6. juunil tunnustas Puka Keskkooli direktor edukaid õpilasi ja juhendajaid. Vastuvõtt toimus Kraine kohvikus.

Vaata pildigaleriid

IMG_9084.jpg

Otepää Golfiklubi

Trenn_A3_04.jpg

Otepää Golfiklubi alustab trenne lastele, noortele ja täiskasvanutele.

1.-5. klassi õpilaste spordipäev

21. mail toimus Puka Keskkooli 1.-5. klasside õpilaste spordipäev. Võisteldi 60 m ja 300 m jooksus, palliviskes ja kaugushüppes.

 

Vaata pildigaleriid

1.jpg

Matetalgud

Üleriigiline 1. – 4. klasside matemaatikavõistlus Matetalgud toimus juba kolmandat aastat. Meie kooli algklasside õpilased olid innukad kaasalööjad kogu võistluse aja jooksul. Punktitabelisse lähevad arvesse ainult punktid ülesannetest,  mis on lahendatud tööpäeviti kella 7- 14. Seega pidime võtma aega lahendamiseks hommikuti, vahetundidest, pikapäevarühmast ja võimalusel ka õppetundidest. Võistlus kestis 8 nädalat ning lõpupoole tekkis ka väsimus ning tüdimus. Kuna kõik klassid püsisid esikümnes, jätkus siiski tahtmist lõpuni võistelda. Vahepeal oli loosiõnne 2. ja 3. klassil, kellele loositi nädalaauhinnaks lauamängud. Matetalgutel osales 1.-2. klasse 660 ning 3.-4. klasse kokku 441. Meie kooli tulemused:

1.-2- klasside tabelis: 10. koht 2. klass ja 11. koht 1. klass

3.-4. klasside tabelis: 8. koht 3. klass ja 20. koht 4. klass

Emadepäeva kontsert

Puka Keskkooli emadepäeva kontsert toimus Puka Rahvamajas 09. mail.

Pooleteise tunni jooksul lauldi väga palju laule, loeti luuletusi, tantsiti rahvatantsu ja loovtantsu, mängiti klaverit, flööti ja akordionit. Näitering etendas Eno Raua raamatu põhjal näitemängu "Peep ja sõnad".

Lapsed olid väga tublid ja julged esinejad. Palju tänu ka neid ettevalmistanud õpetajatele.

Vaata pildigaleriid

IMG_8890.jpg

 

Valgamaa laulu- ja tantsupidu "Vallast valda"

Valgamaa laulu- ja tantsupidu "Vallast valda" toimub 18. mail Valgas.

16.30 rongkäik

17.00 pidu Valga spordihalli ees

19.00 Valga Muuseumis muuseumiöö

Poster 2019 Valgamaa laulu- ja tantsupidu.jpg

Volbripäev "Puka puhtaks" 30. aprillil

Selle aasta volbripäev oli töine ja kandis nime "Puka puhtaks". Iga klass sai osaleda talle määratud territooriumi koristamisel. Lastele meeldis see üritus väga, nad olid agarad prügikorjajad. 1. klass lausa võistles, et kes rohkem ja suuremat prügi leiab. Töö tegemise kõrval leidsid lapsed kevadlilli, märkasid, et puudel on väikesed lehed, et rohi hakkab roheliseks minema, kuulsid linnulaulu ja tundsid kevade lõhna.

5. klass käis ka Puka kalmistul õpetaja Aliide Erteli hauaplatsi korrastamas.

Puka teenuskeskuse poolt said kõik pontšikud ja klassile anti ka kommikott.

Põnev tund vanade asjadega

1. klass luges lugemikust juttu „Vanad asjad“, milles tegelane  Lotte otsustas teha  Leiutajatekülla vanade asjade muuseumi. Küll on tore, et meie koolis on olemas oma koolimuuseum!   Saime oma silmaga vaadata ja käega katsuda neid vanu asju,  mida sinna on kogutud.

Muuseumi rajaja õpetaja Liidia seletas ja näitas kõike ning laste huvi oli  suur ja küsimusi palju. Lõpuks kirjutasid kõik vanaaegse sulepeaga oma nime . Muuseumitund oli lahe ja eriti mugav oli seda külastada oma koolis. Aitäh õpetaja Liidiale!

1. klass koos õpetaja Evaga

muuseumitoas.jpg

Loov- ja uurimistööde kaitsmine

18. aprillil kaitsti Puka Keskkoolis loov- ja uurimistöid. Õpilased olid töödeks valinud väga huvitavaid ja praktilisi teemasid.  

8. klassi poisid Rasmus Prii, Jaako Possul ja Rene Tomberg valmistasid liiklusvankri Puka Lasteaia lastele liikluse õppimiseks. Ardo Petersmann ehitas enda koerale kuudi. Kalev Markus Koort tegi jääkaru pea skulptuuri, mis on üks osa ka tema Puka Kunstikooli lõputööst. Minifirma Võko tegutses õpilasfirmana ja nad valmistasid võtmete kodu.

Täpsemalt loe ja vaata siit.

IMG_8856.jpg

Viimane koolikell abiturientidele

16. aprillil kõlas Puka Keskkooli abiturientidele viimane koolikell. Oli pidulik aktus ja traditsiooni kohaselt istutati puu kooli aeda. Nüüd algab eksamiperiood.

Kooli kivi juures tehtud pildil on neli abiturienti koos praeguse klassijuhataja Ester Muniga ja endiste klassijuhatajate Maie Mesipuu ja Jane Everstiga.

Vaata pildigaleriid

IMG_8840.jpg

Rändnäitus "Eesti rändeajastul"

Näitus kajastab lähemalt Eesti ajalugu enim mõjutanud nelja suuremat väljarändelainet ning kaht suuremat sisserännet. Lisaks käsitleb näitus rännet Euroopa Liidu liikmesriikide vahel ja praegu toimuvat rändepööret Eestis.

“Eesti rändeajastul” on Inimõiguste Instituudi kolmas hariduslik rändnäitusNäitust kasutati abimaterjalina Puka kooli ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse tundides ning viidi läbi ka viktoriin. Näitus oli Puka koolis 10. - 30. aprillini.

eesti_randeajastul.jpg

Naljapäev

1. aprillil sai Puka koolis palju nalja.

Vaata pildigaleriid

IMG_8712.jpg

WiSci STEAM laager tüdrukutele

USA saatkonnal Eestis on hea meel teatada, et koostöös ÜRO fondi Girl Up kampaaniaga ja samuti meie saatkondadega Lätis, Poolas ja Gruusias korraldame Tallinnas 14. – 27. juulini 2019  tüdrukutele laagri Women in Science (WiSci) STEAM Camp for Girls. Programm toimub koostöös avaliku ja erasektoriga ning USA välisministeeriumi, Girl Up fondi, Google’i ja Intel’iga, et anda sajale tüdrukule viiest riigist harukordne võimalus õppida IT ekspertide juhendamisel tehnilisi oskusi ja samal ajal luua sõprussidemeid üle piiride ja ookeanide. Kahenädalane laager on kõigile osalejatele tasuta ja annab tüdrukutele tulevikuks oskusi teaduse, tehnoloogia, inseneriteaduse, kunsti ja disaini ning matemaatika vallas (STEAM – Science, Technology, Engineering, Arts & Design, Mathematics).

See on tüdrukutele vanuses 15 kuni 18 aastat.

Lisainfo:

https://ee.usembassy.gov/et/steam-laager-tudrukutele/

 

Suveks tööle online-mess

17.-18. aprillil toimub Suveks tööle online-mess, kus pakutakse tööd just 13- kuni 26-aastastele noortele. Messi lehekülg avaneb aprillis aadressil:  toomess.ee/suvekstoole.

  • Üle saja erineva tööandja ning üle 200 tööpakkumise erinevates valdkondades üle kogu Eesti – nii suveks kui kooli kõrvalt töötamiseks. Lisaks on messil suvised tööpakkumised välismaale.
  • Vabatahtliku töö võimalused nii Eestis kui ka välismaal.
  • Harivad veebinarid inspireerivate inimestega
  • Võimalus küsida online´is tööandjalt küsimusi ning töötukassa karjäärispetsialistiga töö ja haridusega seotud teemadel vestelda

suveks_toole.jpg

 

Otepää valla koolide vaheline mälumäng

12. märtsil toimus Puka Keskkoolis Otepää valla koolide 2. mälumäng. See toimus Puka kooli eestvedamisel.

Mälumängu võitjaks tuli Otepää Gümnaaiumi I võistkond. Küsimused koostas Tsirguliina kooli õppejuht Rudo Lilleleht. Küsimused olid viiest valdkonnast.

Spelling Bee võistlus

7. märtsil toimus meie koolis maakondlik võistlus neljandate ja viiendate klasside õpilastele. Selgitati välja parim inglise keele sõnade häälija. Võistlus nimetusega Spelling Bee on mitmete aastate jooksul toimunud Pühajärve koolis, seekord olid korraldajateks Puka kooli inglise keele õpetajadAime Soonvald ja Marju Sarapuu. Võistlus on individuaalne.

Oma esinemisjärgeoodates said õpilased vaadata filmi. Need õpilased, kes olid esinemise läbinud, said tulemusi oodates õpetaja Marju juhendamisel lahendada ristsõnu. Tegevustoas valmisid ka vahvad pildid mesilastest (ingl. keeles ongi mesilane Bee), mis pärast inglise keele klassis kõigile vaatamiseks välja pandi. Kõik osavõtjad läksid koju tunnistusega heade saavutuste eest. Parimad häälijad said veel kingituseks raamatu.

Valgamaa haridusmess "Vali nutikalt"

7. märtsil toimus haridusmess "Vali nutikalt" ja minifirmade võistlus Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses.

Meie koolist osalesid 7.-12. klassi õpilased karjääriõppe raames. Tutvusime edasiõppimise võimalustega pärast põhikooli ja keskkooli lõpetamist.

vali_nutikalt.jpg

Vastlapäev

Aegade algusest on eestlaste kombestikus olnud vastlapäev tähtsal kohal. Pikad linad ja pikk liug saatis meie tegemisi. Mida tänapäeva mõistes linade asemel mõelda? Kas palju häid hindeid?

Haigla mäel oli palju rõõmsaid õpilasi ja õpetajaid liugu laskmas. Nooremas astmes tegi pikima lumest torni 3. klass ja vanemas astmes võidutses 8. klass.

Täname korraldajaid ja lumist päeva.

Õpetajate õppekäik

Koolivaheaja viimasel päeval, 1. märtsil oli õpetajate kord ka ise midagi uut õppida. Käidi õppekäigul Tallinna Teletornis, kus tutvustati erinevaid õppeprogramme ja -tegevusi igale vanuseastmele ning uut huvitavat geneetikaalast näitust "Geeniaalne". Räägiti teletorni ajaloost ja sai imetleda kaunist vaadet Tallinna linnale.

Seejärel suunduti Tallinna Botaanikaaeda. Urmas Laansoo humoorikal juhtimisel läbiti botaanikakursus läbi mitme põneva kasvuhoone. Lisaboonusena sai imetleda orhideede näitust ja ilusamaid eksemplare koju kaasa osta. Oli üks väga õpetlik ja põnev päev.

oppekaik.jpg

Vabariigi aastapäeva tähistamine

22. veebruari hommikul 1. tunni ajal kogunes koolipere koolimaja õuele. Hümni saatel heiskasid lipu direktor Margot Keres ja õpilasesinduse juht. Ühised tantsusammud ühendasid meie kooliperet veelgi enam. Tänasime oma kaaslasi koos oldud aja eest kallistusega.

 

Puka kooli lauluvõistlus

Meie kooli lauluvõistlus toimus 21. veebruaril.

Sellest võttis osa 11 tublit lauljat. Otepää valla  laste kontserdile pääsesid laulma Lisette Anette Tensing,  Angelika Kahro, Kelli Hensen, Elina Puiestee ja Angela Tomberg. 

Nooremas vanusegrupis (kuni 7 aastased), sai esikoha Lisette Anette  Tenisng. Teise koha saavutas Angelika Kahro ja kolmanda Johannes Teorein.

Vanusegrupis 8-10 tuli esikohale Kelli Hensen ja teisele  Elina Puiestee. Kolmandat kohta jagasid Mirtel Kuus ja Berit Uibopuu. Vanusegrupis 11-13 oli 1  tubli võistleja – Angela Tomberg.

Aitäh õpetajatele Lia Sokkand ja Riina Lõhmus, kes olid žüriis. 

IMG_8350.jpg

Vaata pildigaleriid

Täname ka direktor Margot Kerest, õppealajuhataja Liidia Saarmanni,  infojuht Eve Mäeorgu ning majandusjuhataja Sirje Iljat, kes olid abiks võistluse õnnestumisel.

Lauluõpetaja Sille Lõõndre

Tartu maratoni teeninduspunktis

17. veebruaril töötasid Puka Kooli õpilased tublide vabatahtlikena Tartu Maratoni Peebu teeninduspunktis. Seda on tehtud juba aastaid.

 

DSC_0871.jpg

"Ringvaate" reporter Jüri Muttika Peebu teeninduspunktis

Vaata pildigaleriid

Sõbrapäev Puka koolis

13. ja 14.veebruaril toimusid Puka koolis toredad sõbrapäeva üritused. Üheskoos meisterdati sõbrakaarte, mis leidsid endale koha sõbra postkastides. Postkasti tegi iga klass ise.

Sõbrapäeva hommik algas sõbra leidmise mänguga, kus kõik said endale südame, mille peal oli number. Numbri järgi tuli koolimaja pealt üles leida sõber ja siis minna koos üllatuse järele. Punuti ka sõbrapaelasid. Eriti tore oli lumest sõbrakujude tegemine kooliõues. Kui kujud said valmis, tantsiti isegi jenkat!

Aitäh tublidele organiseerijatele!

Kunstikonkurss kooliõpilastele "Sõbrad minu elus"

Tartu Kunstimuuseum kutsub kõiki kooliõpilasi osalema kunstikonkursil „Sõbrad minu elus“, kuhu saab esitada töid, mis jutustavad lugusid sõpradest ja sõprusest.

Viimane postitamise või kohaletoomise kuupäev on 10. veebruar 2019.

Täpsem info https://tartmus.ee/hariduskeskus/sobrad-minu-elus-kunstikonkurss-kooliopilastele/

Puka kool alustab eelkooliga

17. jaanuaril 2019  alustab tööd kooliks ettevalmistav klass.

Tunnid toimuvad neljapäeviti kella 13.00-14.30 (4. klassi ruumis)

Oodatud on kõik, kes soovivad septembris tulla õppima Puka Kooli.

Õpilastel palume kaasa võtta:

- vahetusjalanõud

- pinal koos kirjatarvetega (harilik pliiats, teritaja, kustutuskumm, värvipliiatsid,  

  liimipulk, käärid)

- 1 ruuduline ja 1 jooneline (16 joont) vihik

- õhuke joonistusplokk (suurus A4)

- kilekaaned või mapp töölehtede jaoks

 

Kohtumiseni!

Õpetaja Kristiine Karu

Elin Hainsalu luuletus Lastejaama lemmikuks

Elin Hainsalu saatis enda koostatud jõululuuletuse " Kummaline jõuluvana" Eesti Rahvusringhäälingu luulevõistlusele. Luuletus valiti Lastejaama lemmikuks.

IMG_20190108_0001.jpg

Valga  Muuseumis vanaaja jõule tutvustavas muuseumitunnis

5. ja 6.klassi õpilased koos klassijuhatajatega osalesid Valga Muuseumis vanaaja jõule tutvustavas muuseumitunnis.

DSC_0877 (1).jpg

Puka Keskkooli jõulupidu

Kooli jõulupidu toimus Puka Kultuurimajas 20. detsembril. Jõuluvana saabus juba peo alguses ja teadustas laste etteasteid. Pidu oli lõbus, jõuluvanaga sai teha pilti ja selfisid.

Esinesid kõik Puka Keskkooli õpilased. Oli palju ilusaid laule, luuletusi, flöödi- ja klaveripalasid, rahva- ja showtantsu. 5. klass esitas näidendi "Kättemaksukontor: Jõulueri". 2., 3. ja 4. klassi õpilaste näiteringil oli muusikaline näidend "Kukk jõuluvanaks".

Aitäh õpilasi juhendanud õpetajatele!

4. klassi jõuluaskeldused

Enne jõule jõudsime veel põnevaid asju teha. 17. detsembril käisime terve klassiga uues ja väga ilusas Puka Kogukonnaköögis. Üheskoos rullisime, lõikasime välja, küpsetasime ja kaunistasime piparkooke. Lustimist jagus kõigile. 18. detsembril seadsime sammud Pritsumehe Maridesse, et üheskoos valada klaasi küünlaid ja neid kaunistada. Õpituba oli väga põnev. Iga laps sai enda valmistatud ja kaunistatud küünla endale. Meie juhendaja Anne oli üllatunud kui nägi, et meie lapsed on nii kannatlikud ja viisakad.

Jane Everst, 4. klassi klassijuhataja

Tartu Ülikooli loodusmuuseumis ja Tagurpidi Majas

11. detsembril külastasid Puka keskkooli 3. ja 4. klassi lapsed koos klassijuhatajate ja õp Markoga Tartu Ülikooli loodusmuuseumi ja Tagurpidi Maja. Loodusmuuseumis veetsime ühe lõbusa ja õpetliku ennelõuna koos hülgepojaga. Saime teada, kes on hülgepoeg Vigri sõbrad, mis on ta lõunasöök ja kui kaua ta suudab vee all hinge kinni hoida ning veel huvitavaid fakte.

Jane Everst, 4. klassi klassijuhataja

 

Advendikontsert Puka kultuurimajas

Advendikontsert toimus 2. detsembril Puka kultuurimajas. Kontserdil osalesid Puka kooli tublid tantsu- ja laululapsed.

advendikontsert.jpg

Puka Keskkool ootab oma sõbralikku perre

  • Klassiõpetajat (lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamine)

Edukas kandidaat soovib töötada väikeses arenevas maakoolis, omab nõutavat kvalifikatsiooni, on rõõmsameelne ja teotahteline.

Tööle saab asuda 02. jaanuaril 2019.

Sooviavaldus ja kvalifikatsiooni tõendavad dokumendid saata 30.novembriks e-postiga kool@puka.edu.ee või aadressile Kooli 3, Puka 67217,   Otepää vald Valgamaa.

Lastevanemate koosolek

Kolmapäeval, 07.11.2018 algusega kell 17.30 toimub Puka Keskkooli lastevanemate koosolek. Oodatud on ka kooli toetavate organisatsioonide esindajad.

Päevakord:

Otepää valla arengukava tutvustus (palume eelnevalt tutvuda Otepää valla arengukavaga internetis aadressil www.otepaa.ee). Arengukava tutvustab selle koostaja Herko Sunts ning küsimustele vastavad vallavanem Kaido Tamberg ja volikogu esimees Jaanus Barkala.

Puka kooli 250. aastapäev

Kooli aastapäeva fotosid saab tellida http://www.pildikompanii.ee/et/tellimine ligipääsukood:PKK-821525

Puka kooli aastapäeva tähistamine toimus 20. oktoobril. Puka koolil on väga pikk ja huvitav ajalugu. Sellest saab lugeda aastapäeva puhul väljaantud mälestusteraamatust-almanahhist. Paljude praeguste õpilaste vanemad ja vanavanemad on käinud Puka koolis. Pidulikul aktusel kandsid kooli lippu  kolme põlvkonna esindajad.

Puka kalmistul mälestati meie seast lahkunud Puka kooliga seotud inimesi. Aktusel esinesid koos kooli taidlejatega ka vilistlased. Tänati ja tunnustati kauaaegseid õpetajaid, koolitöötajaid ja toetajaid. Aktuse lõppedes tehti ühisfoto.

Kõigile armas koolimaja oli sagimist täis hiliste õhtutundideni. Avatud oli muuseumituba, kohvik ja meelelahutuse eest kandis hoolt Evald Raidma ansambel. Keskööl läksid kõik õue vaatama ilutulestikku.

Kooli aastapäeva aktus õpilastele

19. oktoobril oli aastapäeva pidulik aktus õpilastele. Peale isetegevuslikku osa jagati aastapäeva meeneid ja tänati aastapäeva ettevalmistajaid.

Vaata pildigaleriid

IMG_7264.jpg

Otepää valla arengukava

Otepää valla arengukava avalik väljapanek.

11.10.-25.10.2018 toimub Otepää valla arengukava avalik väljapanek. Arengukavaga saab tutvuda Otepää Vallavalitsuses ja Otepää valla veebilehel www.otepaa.ee Hariduse osa asub lk. 16-18.

22.10.2018 kell 17.00 on Otepää valla arengukava avalik arutelu Otepää Kultuurikeskuses. Tutvustatakse arengukava projekti. Kõik huvilised on oodatud! 

Ettepanekuid arengukavale oodatakse kuni 26.10.2018 e-posti aadressile vald@otepaa.ee

Õpetajate päev

5. oktoobrilbril oli õpetajate päeva aktus. Peale etteasteid jagati õpetajatele tunnustust. Kõik õpetajad said lilleõie ja õpetaja Liidia Saarmann sai Puka kooli aastaõpetaja tiitli.

Aktuse lõppedes ootas kooliperet ees lõunasöök ning seejärel andsid viimased tunnid vanemad õpilased.

Vaata pildigaleriid

IMG_7190.jpg

 

Mihklilaat

28. septembril peeti Puka koolis traditsioonilist mihklilaata. Laadal oli palju kaupa, ostmist-müümist jagus terveks päevaks. Müüdi küpsetisi, õnneloose ja isetehtud mänguasju.

Laada lõpus toimus tordioksjon, kus müüdi 12. klassi valmistatud küpsisetort.

mihklilaat.jpg

 

Tartu rattamaratoni teeniduspunktis

16. septembril toimus 21. Tartu Rattamaraton.

maraton.jpg
DSC_0741.jpg

Puka teeniduspunktis olid vabatahtlikena abis Puka Keskkooli õpilased. Suur tänu üritusel osalenud õpilastele ja õpetajatele!

Otepää valla perepäev

8. septembril kell 11.00-15.00 Otepää kultuurimajas.

perepaev.jpg

Kooliaasta avaaktus 1. septembril 2018

Puka Keskkoolis alustas oma esimest kooliteed 11 õpilast, kelle  klassijuhatajaks on Eva Kosk. Aktusele tulid nad abiturientide käekõrval, kes jäävad Puka Keskkooli viimaseks 12. klassiks. Kõlas Puka kooli laul ja tervitussõnad lausus Otepää vallavanem Kaido Tamberg. Peale aabitsate kättesaamist kirjutati alla koolirahu lepingule ja süüdati koolirahu küünal. Ühised pildid tehti kooli õues kivi juures.

Vaata pildigaleriid

IMG_7084.jpg

1. klass koos klassijuhataja Eva Kosega

Kooliaasta avaaktus

 

Kooliaasta avaaktus on 1. septembril kell 9.00

1. septembril sõidab bussiliin graafiku järgi.

Tagasi läheb buss kell 11.00

 

Info liini nr 25 kohta

Uudiste arhiiv