Esitlus lapsevanemale

Meie kool
Projekt Erasmus+
Puka Kunstikool

Näitus "Sügisannid meie tervise heaks"

Kas sina tead, mis on taldrikkõrvits või mis on pampel; kas rooskapsas on roos või siis ikkagi maitsev ja tervislik kapsas? Või oled sa näinud valget pihlakat? Vastused nendele küsimustele leiad sügisnäituselt.

Õpilased olid eelmise nädala jooksul kodust kaasa toonud köögivilju ja marju ning korraldati tore näitus:

- õpetaja Aime Soonvaldi abiga said seinalehtedele huvitavad materjalid

- õpetaja Riina Lõhmus aitas kaasa seente määramisel ning seadis üles info viirpuu kohta

- kunstiõpetuse tunnis joonistati õpetaja Raina Koorti nõuannete järgi erikujuliste seente pilte

- õpetaja Tiiu Venski juhendamisel otsiti sügisandide kohta luuletusi ja mõistatusi

- kogu lugeda olnud materjali kohta koostasid õpetajad viktoriini.

- 5.klassi õpilastest vastas kõige paremini German Ponder

- 6.klassi õpilastest oli kõige tähelepanelikumalt seinalehtedelt infot meeldejätnud Katarina Oolo

- 12.klassi noormees ütles, et iga kuu võiks mingit „fanni“ teha

Ootame elevusega mihklilaata, mis kohe on tulemas.

Fotokonkurss "Märka mind"

Vapramäe-Vellavere-Vitipalu fotokonkursi tähtaeg on 1.oktoober. Võistelda saab kolmes vanuserühmas. Fotode esitamine on veebipõhine.

Tutvu fotokonkursi tingimustega kodulehel http://www.vvvs.ee/?484 või loe SIIT.

Muusikaring alustab tööd

T 6., 7. ja 8. tund

N 5. ja 6. tund

R 8.00

või õpetajaga kokkuleppel

Valga maavalitsus kutsub esitama kandidaate aasta õpetaja tiitlile

Aasta õpetaja valimise eesmärgiks on tõsta esile, tunnustada ja tutvustada üldsusele maakonna haridustöötajat, kelle töö ja isiklik eeskuju on märgatavalt mõjutanud iga lapse ja noore arengut.

Aasta õpetaja kandidaadiks sobib inimene, kes on positiivselt mõjutanud haridusasutuse ja piirkonna elu ning pälvinud tunnustust oma valla või linna elanike hulgas.

Kandidaate võivad esitada haridusasutuste juhtkonnad, hoolekogud, õpilasesindused, lapsevanemad, õpilased, kohalikud omavalitsused ja haridustöötajate ühendused.

Kandidaatide kohta palume taotlused esitada 28. septembri tööpäeva lõpuks e-posti aadressil info@valga.maavalitsus.ee  või paberkandjal:  Valga Maavalitsus, Kesk 12, Valga 68203.

Vormikohase taotluse blanketi leiab SIIT.

Valga maavanem, omavalitsuste liidu esimees ja haridustöötajate ametiühingu esinaine tunnustavad Valgamaa õpetajaid 6. oktoobril Valgas.

Valgamaa aasta õpetaja tiitli 2016. aastal pälvis Valga lasteaed Buratino õpetaja Tiiu Hain.

Lugupidamisega

Kalle Vister

haridus- ja sotsiaalosakonna juhataja

Valga Maavalitsus

1. septembri avaaktus

Aktus algas 1. ja 12. klassi õpilaste tulekuga saali. Ühiselt lauldi koolilaulu. Direktor Margot Keres andis 1. klassi õpilastele kätte aabitsad. 1. klassi astus sel aastal 8 õpilast ja nende klassijuhatajaks on Marju Sarapuu.

Etteastetega esinesid kooli praegused õpilased ja toreda laulu laulsid 1. klassi laululapsed. Tervitama olid tulnud ka Puka lasteaia mudilased.

Süüdati koolirahu küünal ja kirjutati alla koolirahu lepingule. Sõnavõtuga esines ka vallavanem Andrus Looskari. Direktor õnnitles uusi kooli töötajaid. Aktuse lõpus helistati koolikella ning seejärel suunduti õue pildistama.

Vaata pildigaleriid

1_klass.jpg

Kooli kantselei

Kooli kantselei töötab koolimaja uuema osa II korrusel tööpäeviti kell 9-14.

Alates 2017/18 õppeaastast 10. klassi vastuvõttu ei toimu.

Uudiste arhiiv