Munajaht 13. aprill Puka Kool

9. klass oli meile välja mõelnud toreda  aardejahi  kooliruumides.

Lastel tuli otsida  värvilisi munakesi, igas munas oli salakiri järgmise muna asukohaga. Kaks  väikest tiimi asusid jahtima, abiks suured üheksandikud. Väikesed lahendasid väga hasartselt, suured olid neile sõbralikud saatjad. Põnev mäng lõppes poiste ja tüdrukute võistkonna viigiga. Preemiaks igaühele värvilised munad ja muidugi ka šokolaadimunakesed.

Lõpuks veel õpetaja Liidia poolt korraldatud  humoorikas  ühismäng „Tibu, tibu, ära näita!“. Ja kui  hoolivalt 9. klass väikestesse lastesse suhtus ning nendega kaasa mängis!

Täname kogu klassi poolt 9. klassi ja õpetaja Liidiat vahva  üllatuse eest!

1. klass ja õpetaja Eva

Täname kogu klassi poolt 9. klassi ja õpetaja Liidiat vahva  üllatuse eest!

1. klass ja õpetaja Eva