Uudised jaan. - juuni 2004

Projekt Erasmus+
Puka Kunstikool

Lõpuaktused 19. juunil

Paberkandjal fotode tellimiseks on failid internetis (vt. Keskkooli lõpuaktus ja Põhikooli lõpuaktus).

Failid on mahukad ja eeldavad head internetiühendust. Õpetus paberfotode tellimiseks.

Kes ei soovi paberkandjal pilte, saab vaadata ja salvestada neid oma arvutisse otse kooli kodulehelt.

lopuaktus69.jpg

19. juunil kell 16.00 oli keskkooli lõpuaktus ja kell 18.00 oli põhikooli lõpuaktus. Vaata pilte!

TUULT TIIBADESSE!

9. klassi tutipidu ja tutiaktus                               Vaata

2. juunil tulid üheksandikud kooli nagu esimest korda, mitte küll ema käekõrval, aga mänguasjad olid küll kaasas. See oli nende viimane koolipäev, edasi tuleb eksamite aeg.

12. klassi tutiaktus ehk viimase koolikella aktus      Vaata

Viimane koolikell kõlas tänastele abiturientidele 7. mail. Kella helistas parim õpilane Julia Lezik.

Edu eksamiteks!

Emadepäeva kontsert

emadepaev036.jpg

Meeldivaks üllatuseks oli Puka Kultuurimaja meesansambli esinemine.

Koos meestega laulsid Martti ja Mirko.

Õpetajate väljasõit Värskasse 4. -  5. juunil

1.jpg

4. juunil peale lõpuaktust ja tunnistuste kättejagamist kogunesid kolme kooli õpetajad Antslasse. Teoks oli saamas järjekordne traditsiooniline kolme kooli - Puka Keskkooli, Antsla Gümnaasiumi ja Tsirguliina Keskooli kokkusaamine. Ühise bussiga sõideti Antslast Värskasse.

Lastevanemate päev

lapsevanemad3634.jpg

lapsevanemad3635.jpg

Lastevanematele ja õpetajatele oli seminar "100% suhtlemist". Seminari viis läbi Marek Koppel arengukeskusest Ego. Seminari eesmärgiks oli pöörata tähelepanu käitumisele erinevates situatsioonides.

Kevadine spordipäev

spordipaev5.jpg

18. mail toimus traditsiooniline kevadine spordipäev. Hommikupoolikul võistlesid nooremate klasside õpilased, õhtupoolikul vanemate klasside õpilased.

Vaata pilte!

Volbrijooks

volbrijooks042.jpg

30. aprilli õhtul toimus traditsiooniline Vilbrijooks e. ümber alevi jooks. Osa võtsid IV - XII klassi õpilased ja neli külalisvõistkonda - JUMEK, TEGIJAD (KAIRE), PUITREX ja KUIGATSI.

Metsanädal

mets005.jpg

Algklasside rahvatantsijad ja õpetaja Eva Kosk ning 10. klass ja õpetaja Liidia Saarmann osalesid laulu- ja tantsupeo aastal korraldatud metsaistutustalgutel Õru valla maadel Kilinges.

Vaata!

Külalised Kanaaridelt

koolis1739.jpg

Kohtumine Tenerife külalistega toimus 21.-27.veebruaril 2004.

IES San Matiase koolist olid külla tulnud õpetajad. Enamus neist külastas Eestimaad esmakordselt. Meie põhjamaine talv jättis neile erakordse mulje nii nagu meile nende vulkaanilise päritoluga Tenerife saar Atlandi ookeanis.

Vaata edasi

Vabariigi aastapäeva aktus

Vabariigi aastapäeva pidulik aktus toimus 25.veebruaril. Puka koolil olid külalised sõpruskoolist Kanaari saarelt Tenerifelt. Külalised võtsid osa kooli ühisüritustest, nagu vastlapäev ja vabariigi aastapäeva tähistamine. Käidi ekskursioonil Riias, kontserdil Tartu Saalemi Baptisti kirikus, tutvuti ka Otepää Gümnaasiumiga, külastati vallamaja.         Vaata pilte

Emakeelepäeva tähistamine

Emakeelepäeva raames toimus meie koolis silmast silma kohtumine luuletaja Margus Konnula ehk Contraga.

Arvutiklassis viidi läbi emakeelepäevaline interaktiivne mälumäng "Olen eestlane".

Loe edasi

Vaata!

Vastlaliug Puka moodi

Vaata sõbrapäeva!

Õpilaste maakondlik mälumäng

puka1.jpg

puka2.jpg

18. veebruaril toimus Puka Keskkoolis Valgamaa koolinoorte mälumäng "Bumerang". Osa võtsid järgmised koolid:Hargla PK, Puka KK, Lüllemäe PK, Hummuli PK, Pühajärve PK.

Esti Kittuse teatrikavandeid ja loodusvaateid

Näitus on üleval Puka Keskkooli uue maja 3. korrusel alates 10. veebruarist. Vaadata saab seda kuu aja jooksul. Esti Kittus on peale Kunstiinstituudi lõpetamist Tallinnas 1962.a. kogu aeg töötanud Vanemuises kunstnikuna. Seega juba 31 aastat. selle aja jooksul on ta kujundanud lavastusi, kontserte, näitusi, laulupidusid.

Korvpallivõistlused Puka Keskkoolis

korvp033.jpg

korvpall051.jpg

XXII Võrtsjärve talimängud toimusid 31. jaanuaril

Viljandimaal Viiratsi vallas Kalmetul.

Puka Keskkoolis algas samuti hiina horoskoobi järgi ahviaasta