Vaktsineerimine Puka Koolis 22. septembril 02. september Puka Kool

Vaktsineerimine Puka Koolis 22. septembril kell 13.00-15.00

Vaktsineerimisele on oodatud kõik, kellel on vaja teha esimene või teine vaktsiinisüst. Soovitav on end eelregistreerida digiregistratuuris aadressil: digilugu.ee. Vaktsineerima võib tulla ka eelregistreerimata!

Vaktsineerimine toimub Pfizer-BioNTech vaktsiiniga. Vaktsineerima tulles on oluline võtta kaasa isikut tõendav dokument.

Koolinoorte vaktsineerimisel olevad nõuded.

Koolinoorte vaktsineerimisel jälgivad vaktsineerijad selgelt väljendatud lapse enda nõusolekut ning lapsevanema või hooldaja nõusolekut. Selleks on kolm võimalust:

- laps tuleb vaktsineerima vanema või hooldajaga koos;

- laps tuleb vaktsineerima kaasas kirjalik vanema või hooldaja nõusolek;

- laps tuleb üksi ilma kirjaliku nõusolekuta, kuid annab registraatorile oma vanema või hooldaja kontaktandmed ning haigla töötaja helistab kohapealt lapsevanemale või hooldajale.

Lapsevanema või hooldaja nõusolek võib olla vabas kirjalikus vormis. Oluline, et sellel teatisele oleks lisatud lapsevanema nimi, isikukood ja telefoninumber.

Kasutagem head võimalust meie oma vallas, kodu lähedal mugavalt vaktsineerida! Vaktsineerida saab ka:

OTEPÄÄ GÜMNAASIUMIS  21. septembril kell 10.30-16.00

KEENI PÕHIKOOLIS  22. septembril kell 10.00-12.00

Jaanus Barkala

Vallavanem

Koolinoorte vaktsineerimisel olevad nõuded.

- laps tuleb vaktsineerima vanema või hooldajaga koos;

- laps tuleb vaktsineerima kaasas kirjalik vanema või hooldaja nõusolek;