Koolielu

Huviringid

Huviringid 2019/20 õa-l


Ringi nimetus Toimumise aeg Juhendaja
Rahvatants Kolmapäeval 6. tund Eva Kosk
Arvutiring Kolmapäeval 6. ja 7. tund Eve Mäeorg
Puidutöö Kolmapäeval 7. tund Harri Irv
Näitering Esmaspäeval 6. tund Riina Lõhmus
Robootika Teisipäeval ja neljapäeval 6. ja 7. tund (vanem rühm) Kadri Veider
Kergejõustik

Esmaspäeval, kolmapäeval ja neljapäeval kell 17.00 - 18.30

Heikki Kadaja
Pallimängud   Ene Aigro

Muusikaringid

  • mudilaskoor
  • soololaul
  • pilliõpe
  • lastekoor

Teisipäeval

5. ja 6.tund 1. - 2. kl mudilaskoor, soololaul ja pilliõpe

7. tund ja sealt edasi kuni 15.30 vanemate klasside soololaul ja pilliõpe

Neljapäeval

8.00 lastekoor

7. tund lastekoor 3.- 8. kl

Reedel

8.00 pilliõpe (kitarr), soololaul

Muud ajad õpetajatega kokkuleppel.

Sille Lõõndre
Ringi nimetus Toimumise aeg Juhendaja
Rahvatants Kolmapäeval 6. tund Eva Kosk
Arvutiring Kolmapäeval 6. ja 7. tund Eve Mäeorg
Puidutöö Kolmapäeval 7. tund Harri Irv
Näitering Esmaspäeval 6. tund Riina Lõhmus
Robootika Teisipäeval ja neljapäeval 6. ja 7. tund (vanem rühm) Kadri Veider
Kergejõustik

Esmaspäeval, kolmapäeval ja neljapäeval kell 17.00 - 18.30

Heikki Kadaja
Pallimängud   Ene Aigro

Muusikaringid

  • mudilaskoor
  • soololaul
  • pilliõpe
  • lastekoor

Teisipäeval

5. ja 6.tund 1. - 2. kl mudilaskoor, soololaul ja pilliõpe

7. tund ja sealt edasi kuni 15.30 vanemate klasside soololaul ja pilliõpe

Neljapäeval

8.00 lastekoor

7. tund lastekoor 3.- 8. kl

Reedel

8.00 pilliõpe (kitarr), soololaul

Muud ajad õpetajatega kokkuleppel.

Sille Lõõndre

Ringi nimetus Toimumise aeg Juhendaja
Rahvatants Kolmapäeval 6. tund Eva Kosk
Arvutiring Kolmapäeval 6. ja 7. tund Eve Mäeorg
Puidutöö Kolmapäeval 7. tund Harri Irv
Näitering Esmaspäeval 6. tund Riina Lõhmus
Robootika Teisipäeval ja neljapäeval 6. ja 7. tund (vanem rühm) Kadri Veider
Kergejõustik

Esmaspäeval, kolmapäeval ja neljapäeval kell 17.00 - 18.30

Heikki Kadaja
Pallimängud   Ene Aigro

Muusikaringid

  • mudilaskoor
  • soololaul
  • pilliõpe
  • lastekoor

Teisipäeval

5. ja 6.tund 1. - 2. kl mudilaskoor, soololaul ja pilliõpe

7. tund ja sealt edasi kuni 15.30 vanemate klasside soololaul ja pilliõpe

Neljapäeval

8.00 lastekoor

7. tund lastekoor 3.- 8. kl

Reedel

8.00 pilliõpe (kitarr), soololaul

Muud ajad õpetajatega kokkuleppel.

Sille Lõõndre