Meie koolist

Kooli väljaanded

Ajaleht "Puka Tuuled"

Esimene ajalehe number ilmus 1995. a novembris. See on olemas Puka Kooli muuseumitoas. Mõte tekkis 11. klassis majandustundides õpetaja Liidia Saarmanni eestvedamisel. Ajalehe esimene peatoimetaja oli Tiiu Raid-Ala. Temaga tehtud intervjuud saab lugeda 2019 juunikuu numbrist.

2015. aastal tegid 8. klassi õpilased Greete Kõks, Katrin Taur ja Kaspar Laikask loovtöö raames kaks ajalehe väljaannet.

2018. aastal hakkasid ajalehte välja andma 5. klassi õpilased Helin Hainsalu, Hegert Härm, Meribel Mekk, Eve-Liis Pikker ja Keiri Rebane.