Koolielu

Muuseumituba

20. veebruaril 2018 avati Puka Keskkooli vana koolimaja osas kooli muuseumituba. Muuseumis saab näha endisaegade koolipinke, koolivormi, ehtsat tahvlit krihvliga, tindipotte, vanaaegseid suusasaapaid, trükimasinaid ja palju muud, mida tänasel päeval enam ei kasutata.

Muuseumituba rajati arendus- ja huvijuhi Liidia Saarmanni eestvõttel. Suure töö tegid ära 12. klassi õpilased Karel Kuus, Gerli Rosenberg ja Gerly Toomsalu, kellel valmis ka selleteemaline uurimistöö.

20. veebruaril 2018 avati Puka Keskkooli vana koolimaja osas kooli muuseumituba.Muuseumis saab näha endisaegade koolipinke, koolivormi, ehtsat tahvlit krihvliga, tindipotte, vanaaegseid suusasaapaid, trükimasinaid ja palju muud, mida tänasel päeval enam ei kasutata.