Meie koolist

Tööpakkumised

Vajatakse põhikooli loodusainete õpetajat

Puka Kool ootab oma sõbralikku perre

Põhikooli loodusainete õpetaja (loodusõpetus, bioloogia, keemia, geograafia) 1,0 kohta

Edukas kandidaat soovib töötada väikeses arenevas maakoolis, omab nõutavat kvalifikatsiooni, on rõõmsameelne ja teotahteline.

Tööle asumine esimesel võimalusel.

Sooviavaldus ja kvalifikatsiooni tõendavad dokumendid saata 28. oktoobriks e-postiga kool@puka.edu.ee või aadressile Kooli 3, Puka 67217, Otepää vald, Valgamaa.

Lisainfo telefonil 5373 9107 Margot Keres või 5647 5403 Liidia Saarmann

Puka Kool ootab oma sõbralikku perre

Tööle asumine esimesel võimalusel.

Sooviavaldus ja kvalifikatsiooni tõendavad dokumendid saata 28. oktoobriks e-postiga kool [at] puka.edu.ee või aadressile Kooli 3, Puka 67217, Otepää vald, Valgamaa.

Lisainfo telefonil 5373 9107 Margot Keres või 5647 5403 Liidia Saarmann