3.-4. klass matkal 08. juuni eve_maeorg

Meie vahva matk

Meie matk algas kohe hommikul kooli juurest. Matkasime sõbralikult koos 4. klassiga ja nende õpetajaga.

Ilm oli nii mõnus, parajalt soe ja natuke oli ka tuult.

Sihtmärgiks oli Ruuna tehisjärv. Kui olime kohale jõudnud, siis jooksime kohe järve äärde. Nii mõnus oli käsi vette kasta ja ennast järveveega jahutada. Hoolikalt järve vaadates võis märgata veel üksikuid konnakulleseid.  Selleks, et ohutult lõket teha, oli kõigil ülesanne leida grillplatsi lähedalt parajalt suur kivi. Nende kividega ümbritsesime lõkkeplatsi, et tuli kaugemale ei leviks.

Iga laps otsis metsa alt oksi ja siis saimegi lõkke süüdata. Niikaua kui me ootasime, et tuli väiksemaks jääks ja parajad söed tekiksid, mängisime mängu Viimane paar välja. Õpetaja Eva seletas reegleid ja lõbus mäng võiski alata.  Siis hakkasime vorstikesi ja vahukomme küpsetama. Kellel varras grillimiseks puudu oli, siis sai selleks metsast leitud oksa kasutada. Ja see oli ka põnev. Siis tuli kõige lõbusam osa. Moodustasime kaks võistkonda ja mängisime veesõda. Nalja oli ja mõnusalt märjaks sai ka.

Meie matk oli moodsate nutiseadmete abil mõõdetult täpselt 6,66 km pikk ja me astusime selle maaga 12360 sammu.

Jäin väga selle matkaga rahule.

Katre, 3. klass

Ilm oli nii mõnus, parajalt soe ja natuke oli ka tuult.

Jäin väga selle matkaga rahule.

Katre, 3. klass