Esimese koolipäeva aktus 02. september Puka Kool

Puka Kooli 1. klassi õpilasi tõid aktusele 9. klassi õpilased. Pärast koolilaulu laulmist andis direktor aabitsad kaheksale 1. klassi astujale. 1. klassi klassijuhatajana alustas Kristiine Karu.

Tervitama olid tulnud Otepää vallavalitsuse esindajad. Sõna võttis ka vilistlane Raivo Nurmetu, kes lõpetas põhikooli 40 aastat tagasi, so 1979. aastal. Mõni aasta peale tema lõpetamist (1981) avati Pukas keskkool, kuna õpilasi oli tol ajal väga palju. Nüüd, 2019. aastal, jätkab Puka Kool taas põhikoolina.

Rasmus Prii luges ette koolirahu lepingu, mis sai ka allkirjastatud. Süüdati koolirahu küünal. Aktuse lõpus helistas koolikella 1. klassi õpilane Gregor. Sellele järgnes pildistamine kooli kivi juures ja klassijuhataja tund.

Ilusat kooliaasta algust!

Vaata galeriid