"Kadrijooks" Puka Koolis 27. november Puka Kool

Kolmapäeval, 25. novembril toimus meie koolis „Kadrijooks”.

Üritusest võttis osa 7 „kadriperet”, igasse perekonda kuulus õpilasi  erinevatest klassidest. Kontrollpunkid asusid koolimajas kolmel korrusel ja nende  leidmiseks tuli võistkondadel lahendada anagramme.

Kontrollpuntis esitati  õpilastele  küsimusi kadripäeva kommete ja tavade kohta ning õigete vastuste eest sai perekond sõnakaardi. Kokku tuli koguda 7 kaarti ja seejärel moodustada saadud sõnadest kadripäevaga seotud lause. Ürituse lõpus kostitati tublisid „kadrisid”  õuntega.

Õpetaja Marju Sarapuu

Õpetaja Marju Sarapuu