Liikumispäev Puka Koolis 21. september Puka Kool

13. septembril tähistasime kogu kooliperega liikumiskuud orienteerumispäevaga.

Kuigi hommikul polnud ilm just väga ilus, siis liikumiseks ühest punktist teise, oli just väga hea ilm. Kehalise kasvatuse õpetajate Kai ja Ene abiga olid kogu kooliperele loodud väga vahvad punktid, mida tuli orienteerumiskaardi abil läbida. Vahva, et oli arvestatud väiksematest kuni 9. klassini välja ning vastavalt sellele ka tegevused planeeritud. Õpilased said pallidega täpsust visata, puslet kokku panna, viktoriini küsimusi lahendada, discolfi mängida jne.

Tore oli veeta päeva oma klassiga ning panna üheskoos nii jõud, nupukus kui ka kiirus proovile.