Mihklipäeva laat 02. oktoober Puka Kool

Puka Kooli traditsiooniline mihklipäeva laat toimus 27. septembril.

Mihklilaadal müüdi kõike head ja paremat – kes tahtis sai müüa, kes tahtis sai osta. Müüdi saiakesi, vahvleid, rullbiskviiti, hoidiseid, kananagitsaid, popkorni, kootud kaisukarusid ja muid omatehtud kaupu. Kes tahtis, sai panna ka enda loosiõnne proovile ostes erinevaid loose.

Kõik said osa võtta ka lillenäitusest, kuhu oli toodud oma aiast värvilisi sügislilli. Mihklilaada organiseeris 9. klass, kes sai sellega hästi hakkama.