Puka Kooli jõulupidu 11. detsember Puka Kool

Veel rohkem jõulupeo pilte saad vaadata ja alla laadida Google Draivi kaustast klikkides SIIN LINGIL.

Kauaoodatud jõulupeo õhtu saabus 19. detsembril. Veel samal hommikul harjutati Puka kultuurimajas jõuluetteasteid, et jõuluvana saabudes oleks kõik ikka meeles ja kaasa elama tulnud publik saaks vahva elamuse. Peo avas direktor Tanel Meiel, kes luges ka toreda jõululuuletuse. Lastekoori esinemise ajal tuli kohale jõuluvana, kes tahtis kaasa elada kõigile esinejatele. Vahepeal oli ta väga uudishimulik ja küsis laste käest ühte kui teist.

Pidu kestis üle kahe tunni, aga kõik etteasted olid niivõrd huvitavad, et aeg lausa lendas. Oli laule, pillimängu ja väga vahvaid näidendeid. 1. ja 2. klassil oli lühinäidend „Päkapikud teevad tööd“ ja 3. klassil oli samuti väike jõulunäidend selgeks õpitud. 4. klassi õpilased tutvustasid, mida ennevanasti nääriõhtul tehti.

5. klassi telemäng „Kui vana sa oled?“ pani ka saalis oleva publiku kaasa arvama. 6. klassi omaloomingulise näidendi „Barbi ja Kenni jõulud“ lavastas sama klassi õpilane Kädi Nõmme. Seitsmendikud esitasid vahvaid jõululaule.

8. klassi näidendis „Sinine vagun ja Vana klaver“ sai sõita rongiga Pukast Kuutsemäele. Näidendisse oli kaasatud ka lapsevanem, kes mängis akordionit. Kui eesriie sulgus ja uuesti avati, olid 9. klassi õpilased ennast talisupluseks valmis pannud. See oli täitsa akrobaatiline etteaste, kus ükshaaval sukelduti lainetesse! Jõulupeo viimased laulud kõlasid mudilaskoorilt ja jõuluvana sättiski ennast jälle teele.

Aitäh muusikaõpetaja Sille Lõõndrele ja ka kõigile teistele, kes aitasid kaasa nii meeleoluka peo ettevalmistamisel! Ilusat koolivaheaega ja jõulurahu kõigile!