Puka Koolis algasid konkursid 02. detsember Puka Kool

Puka Kool osaleb rahvusvahelises projektis Nordplus Junior, kus laiendatakse teadmisi kohalikes vetes elavatest kaladest. Seoses sellega kuulutati välja kaks konkurssi.

Fotokonkurss "Kohtumine kalaga"  kestab kuni 2. märtsini 2020. Loe täpsemalt siit PDF.

Retseptikonkurss "Kala meie toidulaual" kuni 6. jaanuarini 2020. Loe täpsemalt siit PDF.

Lisaks korraldatakse koolimajas näitus kalakujulistest või kalakujutisega esemetest. Palun too asjad õpetaja Aime Soonvaldi või Liidia Saarmanni kätte hiljemalt 5. detsembriks. Loe täpsemalt siit PDF.