Sõbrapäev 19. veebruar Puka Kool

Sõbrapäeva tähistamine Puka Koolis

Sel aastal korraldas sõbrapäeva 8. klass. Sõbrapäeva riietuse etikett nägi ette kasutada riietuses punast või roosat värvi. Hommikul algas südamepoolikute mäng, kus kõik pidid numbri järgi otsima enda südamele teise poole, st sõbra, kelle südamel oli sama number. Kolm kiiremat sõbrapaari said ka auhinna. Söögivahetunnil avati sõprapäeva postkastid, mis olid pungil sõbrakaarte. Mängiti veel sõbrapäeva sõnamängu ja südamete otsimise mängu.