Sõbrapäev Puka Koolis 16. veebruar eve_maeorg

Sel aastal aitas sõbrapäeva korraldada õpilasesindus. Kooli tuldi roosades või punastes riietes.

Juba hommikul hakkas koolis sõbrapäeva laat, kus müüdi kõike head magusat ja isetehtud mänguasju.

Toimus ülekooliline südamemäng. Selle eesmärgiks oli leida inimene, kellel oleks sama numbriga süda kui sinul ning seejärel minna oma paarilisega auhinda kätte saama. Auhinnaks olid mõlemale paarilisele apelsinid ja kommid. Kõige kiiremad sõbraotsijad olid Marinel ja Lisette Anette. Teisele kohale jõudsid Meribel ja Johannes ning kolmandad olid Sigrid ja Indrek.

Sel päeval lasti üle kooli muusikat. DJ-ks oli Jasper, kelle käest sai paluda ka soovilugu.

Päeva lõpus jagati laiali sõbrapäeva kaardid, mida õpilased ja ka õpetajad olid üksteisele valmistanud. Traditsiooni kohaselt olid need sõbrapäeva postkastides.

Oli väga tore ja sõbralik päev!

Oli väga tore ja sõbralik päev!