Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Tugipersonal Personal

Ametikoht
 
Juhtkond (3)

Margot Keres

Direktor
+372 7671960
53739107
margot.keres@puka.edu.ee


Liidia Saarmann

Arendus- ja huvijuht
+372 7671963
liidia.saarmann@puka.edu.ee


Sirje Ilja

Majandusjuhataja
+372 7671962

Õpetajad (20)

Ants Aader

Loodusainete õpetaja
ants@aader.com


Ene Aigro

Kehalise kasvatuse õpetaja
ene.ene004@mail.ee


Harri Irv

Töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja
harri@puka.edu.ee


Kai Kadaja

Kehalise kasvatuse õpetaja
kaikadaja@hot.ee


Kristiine Karu

1. klassi õpetaja
karuukristiine@gmail.com


Tanel Kiislar

Ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja
tanelkiislar@gmail.com


Raina Koort

Kunstiõpetuse ja käsitöö õpetaja
raina.koort@gmail.com


Eva Kosk

2. klassi õpetaja
eva.kosk@mail.ee


Karin-Kaja Liigand

Vene keele õpetaja
karin.liigand@gmail.com


Riina Lõhmus

4. klassi õpetaja
riinaulm@hot.ee


Sille Lõõndre

Muusikaõpetaja
silleloondre@gmail.com


Eve Mäeorg

Arvutiõpetaja
evemaeorg@gmail.com


Anne Paulus

Füüsika õpetaja
Loodusainete õpetaja
annep@puka.edu.ee


Liidia Saarmann

Majanduse ja karjääri õpetaja, karjäärikoordinaator
liidia.saarmann@puka.edu.ee


Marju Sarapuu

3. klassi õpetaja
sarapuumarju@gmail.com


Aime Soonvald

Inglise keele õpetaja
aime.soonvald@gmail.com


Kadri Veider

Tööleping peatunud
kadriveider@hotmail.com


Tiiu Venski

Eesti keele õpetaja
tiven@hot.ee


Veronika Lehesaar

Matemaatika õpetaja


Jane Everst

Klassiõpetaja
Tööleping peatunud
jane15@hot.ee

Tugipersonal (2)

Lia Sokkand

Logopeed-HEV koordinaator
liasokkand@hot.ee


Kelian Oras

Abiõpetaja-tugiisik
oraskelian@gmail.com

Personal (8)

Eve Mäeorg

Infojuht
evemaeorg@gmail.com


Raina Koort

Raamatukoguhoidja
raina.koort@gmail.com


Harri Irv

Remonditööline
harri@puka.edu.ee


Maire Saar

Kokk


Ivi Tammemägi

Koristaja


Ly Vutt

Koristaja


Sirje Paul

Koristaja


Uno Solom

Välikoristaja

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-kiri *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.