Puka kooli 255. aastapäeva tähistamine 20. mail 20. mai Puka Kool

Puka kooli 255.aastapäeva tähistamine.

Seekordne pidu toimus kevadel, et kõigil oleks lihtsam tulla ja päev varem avati ka uus koolihoone.

Registratuur alustas juba kell 16.00. Vilistalased said endale ka Puka kooli õpetajate ja õpilaste pildialbumi "Puka kool 1768 - 2023". Vanas koolimajas olid avatud muuseumitoad, kus sai tutvuda kooli väärika ajalooga.

Pidulik aktus algas kell 18.00 õpilaste kontserdiga. Mudilaskoori, lastekoori ja 4. klassi ansambli vahepaladena tutvustati õpilaste mõtteid ja soove Puka koolist. Järgnesid tänuavaldused Puka kooli endistele õpetajatele. Sõna said ka kõik soovijad. Ühisfoto tehti koolimaja õues. Vilistlaste ja õpetajate koosviibimine jätkus ansambli IŽ-58 saatel.

Täname kõiki, kes panustasid Puka kooli 255. aastapäeva kordaminekusse!

Täname kõiki, kes panustasid Puka kooli 255. aastapäeva kordaminekusse!