Puka Kooli jõulupidu 08. detsember Puka Kool

Puka Kooli jõulupidu toimus Puka Kultuurimajas 21. detsembril.

Pildigalerii leiad siit https://puka.edu.ee/galeriid/joulupidu-2021

Jõulupidu algas mudilaskoori lustakate lauludega. Kahe tunni vältel oli põnevust palju, lapsed olid õppinud selgeks laule, luuletusi, näidendeid ja tantse.

1. klass esitas näidendi "Päkapikk, kes kaotas mütsi". 2. klassil oli jõulunäidend "Loomade talvekorter". 3. klassi tüdrukutel oli väga tore tants selgeks õpitud. 5. klass esitas näideni "Jõulud meie moodi". 6. klassi näidend üllatas Eesti NSV sketšidega. 7. klassil oli  kadunud Romet, keda otsiti taga näidendis "Rometit ei ole siin". Enne jõuluvana tulekut etendus näidend "Jõuluvana ja 7 kitsetalle", mis oli mitme klassi ühislooming. Näidendites osalesid ka mitmed õpetajad.

Jõuluvana rääkis lastele väga huvitavaid lugusid sellest, kust päkapikud tulevad ka miks on jõuluvanal punane kuub. Kingipakkide lunastamiseks jätkus kõigil klassidel veel palju toredaid etteasteid.

Kuigi seda pidu tuli kaua oodata, tasus see ära. Lapsed olid rõõmsad ja saal oli rahvast täis. Ilm oli talvine ja koduteel sadas valget pehmet lund. Toredat saabuvat koolivaheaega kõigile!

Pildigalerii leiad siit https://puka.edu.ee/galeriid/joulupidu-2021