1. - 8. klasside aktus 5. juunil 06. juuni Puka Kool

5. juunil toimus Puka Rahvamajas 1. - 8. klasside lõpuaktus.

Algselt oli aktus planeeritud õues, aga vihmase ilma tõttu tuli koguneda saali. See aktus jääb meelde eriti seetõttu, et tuli jälgida 2+2 reeglit.
Sel õppeaastal oli väga palju viitega ja nelja-viitega lõpetajaid. Lapsed olid vaatamata üle kahe kuu toimunud distantsõppele väga head õpitulemused saavutanud.

Direktor Margot Keres tunnustas tublisid õppijaid tänukirja ja raamatuga. Huvijuht Liidia Saarmann kuulutas välja fotokonkursside "Selle kevade värvid" ja "Kohtumine kalaga" võitjad. Õpetaja Harri Irv jagas välja jalgratta tunnistused neile, kes olid edukalt jalgrattasõidu nõuded täitnud.

Kliki SIIN, et vaadata, kuidas Puka Kooli õpilased laulsid koolilaulu.

Kliki SIIN, et vaadata, kuidas Puka Kooli õpilased laulsid koolilaulu.