Kooliaasta avaaktus 1. septembril 02. september Puka Kool

Kooliaasta algas 1. septembri aktusega.

Pildigaleriid vaata SIIT.

Muusika saatel sisenesid 1. ja 9. klassi õpilased koos klassijuhatajatega. 1. klassi juhatajaks on Eva Kosk ja 9. klassiga jätkab Liidia Saarmann. Peale koolilaulu laulmist andis direktor Margot Keres kaheksale esimese klassi õpilasele kätte aabitsad.

Aktus jätkus valla esindaja sõnavõtuga ja kontserdiga. Kirjutati alla koolirahu lepingule ja süüdati küünal. Koolikella helistas 1. klassi õpilane Mia Lotta Jäär. Kuigi ilm oli juba sügiseselt jahe, tehti ühispildid õues.

Tegusat uut kooliaastat kõigile!

Pildigaleriid vaata SIIT.

Tegusat uut kooliaastat kõigile!