Esimene koolipäev Puka Koolis 02. september Puka Kool

9. klassi käekõrval tulid aktusele seitse esimese klassi õpilast, saatjateks 1. klassi juhataja Siiri Anier ja 9. klassi juhataja Karin-Kaja Liigand.

Aktus algas Eesti Vabariigi hümni laulmisega. "Koolitee" laulu esitas Gregor Raudsepp. Sellele järgnes direktor Tanel Meieli sõnavõtt, kes andis kätte aabitsad 1. klassi õpilastele. Klassijuhataja Siiri Anier alustas Puka Koolis enda esimest õppeaastat. Allkirjastati ka koolirahu leping.

1. klassi õpilased esitasid laulu "Küll on tähed." Traditsiooni kohaselt kõlas ka Puka Kooli laul. Õnnitleti tööjuubilare Tiiu Venskit, Kaja-Karin Liigandit ja Harri Irve. Peale kella helistamist suunduti kooliõue pilte tegema.

NB! Kõigi piltide originaalid leiad Draivi kaustast.

NB! Kõigi piltide originaalid leiad Draivi kaustast.