Puka Kooli õpilaste külaskäik Tartu Rakenduslikus Kolledžis 08. veebruar Puka Kool

Puka Kooli 8. ja 9. klassi õpilased käisid 7. veebruaril Tartu Rakenduslikus Kolledžis.

Õppekäiku alustati Põllu tänava õppehoonest, kus tutvuti sealsete erialade õppimise võimalustega. Seejärel suunduti Kopli tänavava õppehoonesse. Kui Põllu tänaval on ülekaalus tehnikakooli erialad, siis Kopli tänaval on IT-kool, toidukool, ehituskool, ilu-ja turismikool.

Õpilasi huvitasid eelkõige põhihariduse baasil õpitavad erialad, mis on õppeajaga 3-4 aastat. Lisaks kutsetunnistusele saab lõpetaja ka keskhariduse. Õpe on hästi praktiline ja paljud leiavad juba praktikal olles endale sobiva töökoha, kuhu peale lõpetamist minnakse.