Lastekaitsepäeval matkamas 01. juuni Puka Kool

Puka Kooli 1. ja 2. klassi õpilased tegid lastekaitsepäeva puhul väikse matka Puka ümbruses.

Matkapäeval oli ilm meeldivalt soe ja päikesepaisteline. Pukas on väga kaunis loodus, palju rohelust ja väikseid järvi. Matk algas koolimaja juurest ja kulges läbi metsatuka kirikuni. Kuulati linnulaulu ja märgati palju metsa- ning põllulilli. Eriti meeldisid lastele kullerkupud. Kaunites õites olid õunapuud ja sirelilõhna oli juba kaugele tunda. Järve ääres sai vaadata vees ujuvaid väikesi konnakulleseid.

Tagasiteel tehti peatus kultuurimaja liikluslinnakus ja pargis. Mängiti "katkist telefoni" ja lauldi lastekaitsepäeva puhul "Kodu" laulu. Puka alevis on väga palju toonekure pesasid, kus parasjagu poegade eest hoolitseti. Üks toonekure pesa on kohe koolimaja väravas.