Meie lood

Puka kooli 250. aastapäev 20.10.2018 12. august Puka Kool

Puka Keskkooli 250. aastapäeva tähistati 20. oktoobril 2018.

Puka koolil on väga pikk ja huvitav ajalugu. Sellest saab lugeda aastapäeva puhul väljaantud mälestusteraamatust-almanahhist. Paljude praeguste õpilaste vanemad ja vanavanemad on käinud Puka koolis. Pidulikul aktusel kandsid kooli lippu kolme põlvkonna esindajad.

Puka kalmistul mälestati meie seast lahkunud Puka kooliga seotud inimesi. Aktusel esinesid koos kooli taidlejatega ka vilistlased. Tänati ja tunnustati kauaaegseid õpetajaid, koolitöötajaid ja toetajaid. Aktuse lõppedes tehti ühisfoto.

Kõigile armas koolimaja oli sagimist täis hiliste õhtutundideni. Avatud oli muuseumituba, kohvik ja meelelahutuse eest kandis hoolt Evald Raidma ansambel. Keskööl läksid kõik õue vaatama ilutulestikku.