Kohvernäitus Ilon Wiklandist 22. mai Puka Kool

Puka Kooli algklassidel käis külas Sangaste ja Keeni raamatukogude juhataja Heili Freimanis-Kalbri.

Tal oli kaasas viis värvikirevat kohvrikest. Neis peitus tegelusnäitus 'Pikk-pikk teekond". Näitus aitab saada aimu maailmakuulsa illustraatori Ilon Wiklandi teekonnast varasest lapsepõlvest tuntud illustraatoriks.

Kohvernäitus valmis Eesti Lastekirjanduse Keskuse, Iloni Imedemaa ja Lääne Maakonna Keskraamatukogu koostöös ja Haapsalu linna toetusel.

Väga põnev ja hariv kohtumine! Aitäh omapärase näituse eest!

Väga põnev ja hariv kohtumine! Aitäh omapärase näituse eest!